Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

John_Kerey

Kentas_San

Rekomenduoti pranešimai

Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: John_Kerey

  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Kentas_San
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Bereikšmis šaudymas mieste [šaudymas nuo motociklo kai bėglys neturi 80sar ir tai kartojasi]
  • Įrodymai: 
    Spoileris

     

    Šaudymas - 0:33 - 0:36 ir 0:44 - 0:46
  • /info lentelė
    Spoileris

    0ed9ba060e0611ac8425b9a37e724a68358.jpg

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Taip
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 valandas(-ų), Kentas_San rašė:

sveiki kadangi gaudziau begly ir siuo atveju norejau labai greitai nusokti nuo motociklo todel netycia paspaudziau alt mygtuka 

1. Tu išvis negalėjai gaudyt su nrg dirbdamas swat :D
2. Tai pasikartojo 2x.

3. Prie ko mygtukas ALT ir nušokimas nuo moco? Juk šoki su Enter , nesu CTRL ar Space

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

ir dar norejau dadeti pas mane buvo alt migtukas uzdetas kad kaip kalbi per ts spaudi alt migtuka ir tik tuomet mane kalbi nes man asmeniskai su alt abai patogu kalbet, ir vaziuodamas kaip matau trupmai kokiai 1-2sekundziu atsakau per ts jo ir td sauna tai nejaugi uz tokia klaida gausiu blista cia jau butu neteisybe 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Kentas_San rašė:

ir dar norejau dadeti pas mane buvo alt migtukas uzdetas kad kaip kalbi per ts spaudi alt migtuka ir tik tuomet mane kalbi nes man asmeniskai su alt abai patogu kalbet, ir vaziuodamas kaip matau trupmai kokiai 1-2sekundziu atsakau per ts jo ir td sauna tai nejaugi uz tokia klaida gausiu blista cia jau butu neteisybe 

Aiškiai matosi,kad privažiavęs prie bėglio tu pradėjai šaudyti į jį nuo motociklo , būtų pateisinama jei jis būtų turėjęs 80+ star, bet jis jų neturėjo, tai sukėlei bereikšmį šaudymą mieste.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...