Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Monika_Kiku

Naujos radijos stotys

Ar pritariatiai šiam pasiūlymui?  

57 balsai(-ų)

  1. 1. Ar pritariatiai šiam pasiūlymui?



Rekomenduoti pranešimai

prieš 36 minutes(-ių), Dariukas_Modding rašė:

Kelti reikia neutralias stotis,o ne būtent vieno žanro,nes visi užsinorės tada savo žanrų. Tad youtube playslist leisk

Tai yra tokiu zmoniu kuriu popso neklauso, ir nori kitokio styliaus dainu pvz kaip DNB, TECHNO, RAGGATEK, HARDCORE ar BREAKCORE, tai manau niekam nepakenktu, kad idetu viena is tokio styliaus radijo stotciu. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 minute ago, Monika_Kiku said:

Tai yra tokiu zmoniu kuriu popso neklauso, ir nori kitokio styliaus dainu pvz kaip DNB, TECHNO, RAGGATEK, HARDCORE ar BREAKCORE, tai manau niekam nepakenktu, kad idetu viena is tokio styliaus radijo stotciu. 

Pirma,stiliaus. Antra,aš irgi mėgstu DNB ir Hardcore,bet čia ne administracijos problemos,kad tau v padlu nuleidinėt žaidimą kas kartą,tai sorry,labai abejoju ar įkels.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Erikas_Barca rašė:

Bl tai man liaudies dainų radiją įmeskit, nes man jos patinka. Ir taip daug tų radijų nereikalingų, o tokios radijos klausytų tikrai ne daugiau kaip vidutiniškai 10 žmonių sarge.

Erikai, o kas tau draudzia parasyt ir idet pasiulyma, kad idetu liaudisku dainu radija? :4_joy: niekas nedraudzia tad pirmyn, o DNB  ir Techno  sarge tikrai yra daugiau nei 10 zmoniu kurie tai klauso :) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...