Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Edvinas_Loto

Smulkios idėjos

Sutinkate su pirmąją idėja?  

27 balsai(-ų)

  1. 1. Sutinkate su pirmąją idėja?

    • Taip, būtų lengviau suskaičiuoti pinigus
    • Ne, man tai tikrai nepraverstų, niekur nedirbu
  2. 2. Ar tau reikalinga /me komanda?

    • Taippp! Aš į ją kasdien rašau.
    • Ne, jinai man tikrai nereikalinga
  3. 3. Ar praverstų ANTI-CHEAT būnant mafijose/gaujose?

    • Taip, tikrai apmažėtų čyterių
    • Ne, aš nenaudoju čytų ir nečytinu


Rekomenduoti pranešimai

Laba vakarą.

Taigi pirmoji mano idėja skambėtų taip: Siūlau, kad bumeris padarytų, kad per /israsas - rodytų ir užsakytas paslaugas iš (medikų, reporterių, apsauginių, mechanikų) - T.Y. PVZ.:

Edvinas_Loto >> (medikų šarvai) 3'000e.

Edvinas_Loto >> (reporterių skelbimai) 10'000e.

Edvinas_Loto >> (apsauginių saugojimas) 7'000e.

Edvinas_Loto >> (mechanikų paslauga) 25'000e.

Šį idėja padėtų suskaičiuoti bendrą išleistą kiekį, p.s. galėtų padaryti ir su mašinos taisymu, PVZ.:

Edvinas_Loto >> (susitaisė mašiną) 500e.

 

Antroji vakaro idėja skambėtų taip: Siūlau, kad bumeris išimtų komandą /me - Todėl, kad ši komanda tiesiog apkrauna serverį, jos niekas tikrai nenaudoja..

 

Trečioji mano įdėja skambėtų taip: Siūlau, kad bumeris į serverį idėtų ANTI-CHEAT, taip sumažėtų mafijose/gaujose čyterių, būtų lengviau administratoriams susigaudyti. Dabar administratoriams galima būtų baninti ne už (cheat), o už kitas nelegalias modifikacijas. Be to, būtų administratoriams geriau, jeigu padarytų, jog administratoriui parašius PVZ.: /banx Edvinas_Loto - (ir jiems išmestų lentelę, su priežastimis už ką galima baninti), nes dabar pastebėjau, prisiperka naujokai adminų ir nesąmones daro. O taip galėtų pasirinkti už ką baninti, sumažėtų netaisiklyngųjų ban'ų. ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1. Idėja

Reporteriu Skelbimus Kai Nusiperki Rodo Per Išrašas

Kam Reikia Daryt Kad Rodytu Kiek šarvų pirkai Kiek Mech Paslaugas Pirkai Čia tiesiog yra centai kurių manau niekas neskaičiuoja ir to nereikia.

2. Idėja Na žinok gal ir už bet kaikurie žmones ja naudoja nemanau kad dėl tokios komandos apkrauna labai serverį

3. Idėja Dėl lentelės jeigu turi admin statusą tai prieš perkant ir turi paskaityt taisyklės bei /bausmes to tikrai nereikia jeigu debilas atsiprašant esi tai tavo bėdos kad nežinai taisyklių ar negali tiesiog parašyt komandos /bausmes ir pažiet už ką dedami ban ir pnš.

Dėl Anti-Cheat ir taip jau nėra daug tu čyteriu kiek būdavo senais laikais kai dabar padarė su tais drk mini ispėjimais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Falcone_Marcone rašė:

1. Idėja

Reporteriu Skelbimus Kai Nusiperki Rodo Per Išrašas

Kam Reikia Daryt Kad Rodytu Kiek šarvų pirkai Kiek Mech Paslaugas Pirkai Čia tiesiog yra centai kurių manau niekas neskaičiuoja ir to nereikia.

2. Idėja Na žinok gal ir už bet kaikurie žmones ja naudoja nemanau kad dėl tokios komandos apkrauna labai serverį

3. Idėja Dėl lentelės jeigu turi admin statusą tai prieš perkant ir turi paskaityt taisyklės bei /bausmes to tikrai nereikia jeigu debilas atsiprašant esi tai tavo bėdos kad nežinai taisyklių ar negali tiesiog parašyt komandos /bausmes ir pažiet už ką dedami ban ir pnš.

Pirmoji idėja tiesiog praverstų apskaičiuoti naujokams ir susitaupyti pinigų žiūrint į dienos /israsas. Dėl antrosios idėjos tai tikrai mažai kas naudoja, tikrai nereikalinga. O dėl trečios, tu galvoji prieš perkant adminą, kažkas skaito tas taisykles? Nemanau, tikrai niekas neskaito ir banina kas kaip nori. -_- Siūlau dažniau būti serveryje ir pamatyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

9 minutes ago, Edvinas_Loto said:

Pirmoji idėja tiesiog praverstų apskaičiuoti naujokams ir susitaupyti pinigų žiūrint į dienos /israsas. Dėl antrosios idėjos tai tikrai mažai kas naudoja, tikrai nereikalinga. O dėl trečios, tu galvoji prieš perkant adminą, kažkas skaito tas taisykles? Nemanau, tikrai niekas neskaito ir banina kas kaip nori. -_- Siūlau dažniau būti serveryje ir pamatyti.

Supranti jeigu žmonėms pohuj ant savo pinigų tai tegul perkas tuos adminus ir banina vistiek visus atbanins. Kaip ir rašiau jeigu ne debilas esi tai tikrai paskaitysi tas taisyklės kurias trunka perskaityt 3-4 minutes. Na nežinau dėl pirmos idėjos tikrai neskaičiuočiau tu centų. Dėl antros idėjos jeigu norės išims nenorės neims nelabai ji trugdo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...