Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Giedrius_Gangs

Borislav_Ivanov

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Giedrius_Gangs
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Borislav_Ivanov
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Bereikšmis šaudymas, bei kitos teisėsaugos įžeidinimas.
  • Įrodymai:
Spoileris

ab9586ccabf8dedadafe01cdf8dbd937327.png

fa87afc8fc143231e68f3f4e7cad5df8980.png

8c9e62e5c8d0f60bfd04afd469f2d79f865.png

86ad4fc961363ef24ae93354c02b6be8306.png

  • /info lentelė:
Spoileris

1.png

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne

 

Pildau - Nu kadangi matau tau foto neužteko iš video, tai įkėliau dėl tavęs video kaip tu šaudiai.:)

Spoileris

 

 

Taipogi, Tony_Smoke buvo iškickintas kaip paprašėt tipo pasišalinti. TAIPOGI TAU VISTIEK NEGALIMA ŠAUDYTI

Spoileris

56dacee2fcb14426d7346f7b5ea06b8d39.png

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tai kaip su jumis gražiai kalbėt? Kaip jūs nesuprantat lietuvių kalbos, prašom visi, kad jūs nesimaišytumėt, kadangi filmuojam kalėdinį filmuką, o jūs kaip tyčia atvažiuojat ir trugdot, kiek aš jum kartų kartojau geriau, ir nematau kur aš šaudyčiau nes ne aš vienas pd buvau. Štai turiu dar kelis video kaip tu pats šaudai be reikalo, ir kiti tavo draugai šeip atvažiavę ir trinasi, bei trugdo filmavimui. Pabuskit jūs visi swatai iš to sapno, galvas atsišildykit viena kartą, nes jau nebežinot kas darosi. Jus pačius reiktų nubaust, už kitos teisėsaugos negerbimą, kiek kartų gražiai prašiau nedaeina jums. Patys tariant išsidirbinėjat iki negaliu, nes neturit ką veikt, paskiau skundus rašot, apgailėtini esat. 

Spoileris

 

Spoileris

 

O Tony_Smoke išsidirbinėja, sako gražiai paprašykit, gražiai paprašė dingo, paskiau vėl prisistatė ir vėl išsidirbinėja.

Spoileris

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žinau tą įtampą, kai filmuoji ir kažkas trukdo, erzina. Kadangi Borislav pateikė filmuotą medžiagą, kaip jiems trukdoma, todėl išklausęs kelių komandos narių nuomonę priėmiau galutinį sprendimą, ŠĮ KARTĄ nebausti. Tai nereiškia, kad jeigu vėl šaudysi liksi nenubaustas. Tikiuosi tai nepasikartos :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...