Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Arnas_Sutka

Hame_Sangokas

Rekomenduoti pranešimai

prieš 36 minutes(-ių), Jonas_Puskinas rašė:

Mano medziaga gavau :) mano filmuota ir pns :) mano o aš lošiu švarus :)

Tu a.k.a. Limited_Edition. Panaudojai gamespeeda, kad atrodytu kaip cbug. ir kampiode apačioje dešinėje matos, jog naudoji ghostmod'ą. sekmės. Tikiuosi DPKT atkreips dėmesį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 minutes(-ių), Arnas_Sutka rašė:

Tu a.k.a. Limited_Edition. Panaudojai gamespeeda, kad atrodytu kaip cbug. ir kampiode apačioje dešinėje matos, jog naudoji ghostmod'ą. sekmės. Tikiuosi DPKT atkreips dėmesį.

:DDDDDDDDDDDDD

Bandai mazintis iš ten kur jau negali :) pirma sakei jog ne cbugini dabar jau kad padariau ale kad cbuginu :DD

tas zmogus kuris filmavo ir pns jeigu butu panaudojęs "GAMESPEED" tai manau ir laikas greičiau eitu :) o ne sekundėm :) plius matos Gamespeed 1,0 :) sėkmės Vasia,Manau bus blist jiems ir afigenuij isp už Cheaterius komandoij :0

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 minutes(-ių), Jonas_Puskinas rašė:

:DDDDDDDDDDDDD

Bandai mazintis iš ten kur jau negali :) pirma sakei jog ne cbugini dabar jau kad padariau ale kad cbuginu :DD

tas zmogus kuris filmavo ir pns jeigu butu panaudojęs "GAMESPEED" tai manau ir laikas greičiau eitu :) o ne sekundėm :) plius matos Gamespeed 1,0 :) sėkmės Vasia,Manau bus blist jiems ir afigenuij isp už Cheaterius komandoij :0

Bumeris mane jau atbanino:)) tai dabar vaizdo medziaga nebetavo ane? 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...