Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ignas_Ramas

Ignas_Ramas (Jūsu nuomuone apie mane)

Rekomenduoti pranešimai

The best Medikas veteranas bei mediku direktorius of all time. Pamenu 2013, kai dirbau pas tave. Esi labai geras, saziningas, protingas bei idomus zmogus. Su tavimi visada rasdavome bendra kalba, maloniai ir idomiai diskutavome ts, tiek apie zaidima tiek apie gyvenima. Zaidime dirbant medikuos pas tave niekad nebuvo nuobodu, tu visad bandei paivairinti, pagyvinti si darba. Dariai ivairias treniruotes. Ir kas svarbiausia ten nebuvo kvailiu uzduociu. Visos uzduotys buvo praktiskos ir naudingos. Sauniai tvarkiaisi ir atlikinejai savo darbo pareigas. Tikriausiai todel, kad buvai istikimas siam darbui ir tikrai mylejai ji. Didele pagarba tau zmogau. Linkiu tau didziausios sekmes asmeniniame gyvenime. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Išgirdus tavo vardą iš kart mintį ateina : Medikų legenda  ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikutis. kažką reik ir man parašyt :D. Okey, na visų pirma man atrodo, kad kiekvienam žaidėjui, kurie išgirsta tavo nicka, iškart į galvą šauną žodis medikai :D, na dėl ko tai jau visi žino :D. Turbūt apie tave mano nuomone yra pati geriausia iš visų sarg žaidėju :D nors mes ir nesam pažystami realybeje, bet aš tai turbūt galėčiau tau, kad ir 300€ pravest į saskaitą ir žinočiau, kad tu tikrai juos gražinsi :D. Padedi kiekvienam naujokui kuris tik paprašo pagalbos, kad ir surast visus pasiekimus, nors tai ir trunka daug laiko, bet tu vistiek neatsisakysi jam padėt :D. Esi vienas iš draugiškiausiu žmonių visam serve. Buvai vienas iš geriausių mediku direktorium, kai dirbau pas tave, tai mane visų pirma sužavėjo ta tvarka medikuose :). Na vienu žodžiu su nuomonem man sunku, bet kažką parašiau :D. Ir beje aš žinau kaip padaryt, kad grįžtum į servą ir manau po laiko taip ir bus :D Ikiuka. bučkis :* .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas Ignai. Atrodo dar vakar tavęs klausinėjau, kada atranka, paskelbus atranką, ar patekau ir panašiai. Įsidarbinus medikuose pirmą kartą iškart sutikau tave, kas buvo mano pirmasis kartas. Iš pat pradžių, nežinau kodėl, bet pasirodei ne kaip labai draugiškas žmogus :D. Vieną dieną pasikvietus tave į ts, pradėjom rasti bendrą kalbą, bendravom vis paprasčiau. Kuo toliau, tuo labiau dareisi draugiškesnis. Visada į tave žiūrėjau kaip į žmogų, į kurį reikia lygiuotis, siekti tiek, kiek pasiekei tu medikuose :). Gaila, kad pastaruoju metu nebegalėjai būti aktyvus dėl tam tikrų priežasčių, bet kai tik grįždavai, iškart ateidavai į mūsų teamspeak'ą, kur tavęs visi laukdavo :D. Su tavim draugai esam maždaug ~8-9 mėnesius, per visą tą laiką nei karto nesipykom ir nesusipykom. Vieni iš labiausiai ir geriausiai atsimenamų prisiminimų, kaip tu sukaupęs gan nemažą patirtį šiame žaidime, man ir Justas_Mdma pasakodavai visokius įvairiausius bug'us ir panašiai :D. Dėkui tau, kad niekada nebuvai pasikėlęs, niekada nepykdavai, kai pridarydavau nesąmonių ir tikiuosi, kad vis užsuksi į ts, kai turėsi laisvo laiko pakalbėti ;) Gaila, kad leavini, bet sėkmės Tau realiame gyvenime draugeli :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...