Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Povilas_Rimkus

Laurynas_Macano Noah_Smoke

Rekomenduoti pranešimai

  • Gaujos/mafijos nario Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Laurynas_Macano Noah_Smoke
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Šaudymas kitoj mafijos zonoje nevykstant karuj
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
     
  • /info lentelė Video yra 
  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne 
     
  • P.S /distorija net nereikia matosi video kad Dovydas skelbia kad vyksta atranka
     

    Laba Rimkau, kodėl tik tokiu metu pradėjai filmuot?:D Kodėl nefilmavai tada kai aš stovėjau prie sienos ir laukiau atrankos, aš atvykau su draugu, nemačiau ar jis stovėjo ar ne, bet aš atsistojau į galą, ramiai stovėjau į mane pradėjo šaudyt tai aš nesusigaudęs kas darosi pradėjau šaudyt atgal, atrankai nesutrugdžiau aš atvykau ir laukiau atrankos, dar nebuvo praneštas dalykas, kad palikt darbus ar, kad atvykstant į atranką neturėt nei darbo nieko, taip, kad atsiprašau už tokį nesupratimą, bet galėjot pasakyt pamatę, kad palikt darbą, arba eit iš čia, o ne pradėt šaudyt iškart, kartais nereikia daryt skubotų dalykų, aš normaliai atvariau sakau gal pateksiu pas jus, padėsiu kariaut, o jus pradedat šaudyt, tai ką man daryt, ir dar kaip tyčia arba tu apkarpęs tą video arba net nefilmavai kai stovėjau ramiai prie sienos, bet tegu sprendžia tie kurie prižiūri, nuoširdžiai atsiprašau už sukeltus rūpeščius, tai įvyko netyčia. Tiek tenorėjau pasakyti.

    Atmazas lieku atmazu atėjus į atranką reikia paliktidarbą .Pamatę kad dirbai Cosa Nostra mafijoje iškart pradėjome šaudyti nes tu esi priešas ,arba kaip sakai padėt o gal už ožį ateit nori P.S nuo kada iš stipresnės eina į silpnesnę padėt ?
  •  
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Povilas_Rimkus rašė:
  • Gaujos/mafijos nario Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: Laurynas_Macano Noah_Smoke
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Šaudymas kitoj mafijos zonoje nevykstant karuj
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
      Slėpti turinį
  • /info lentelė Video yra 
  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne 
     
  • P.S /distorija net nereikia matosi video kad Dovydas skelbia kad vyksta atranka

Laba Rimkau, kodėl tik tokiu metu pradėjai filmuot?:D Kodėl nefilmavai tada kai aš stovėjau prie sienos ir laukiau atrankos, aš atvykau su draugu, nemačiau ar jis stovėjo ar ne, bet aš atsistojau į galą, ramiai stovėjau į mane pradėjo šaudyt tai aš nesusigaudęs kas darosi pradėjau šaudyt atgal, atrankai nesutrugdžiau aš atvykau ir laukiau atrankos, dar nebuvo praneštas dalykas, kad palikt darbus ar, kad atvykstant į atranką neturėt nei darbo nieko, taip, kad atsiprašau už tokį nesupratimą, bet galėjot pasakyt pamatę, kad palikt darbą, arba eit iš čia, o ne pradėt šaudyt iškart, kartais nereikia daryt skubotų dalykų, aš normaliai atvariau sakau gal pateksiu pas jus, padėsiu kariaut, o jus pradedat šaudyt, tai ką man daryt, ir dar kaip tyčia arba tu apkarpęs tą video arba net nefilmavai kai stovėjau ramiai prie sienos, bet tegu sprendžia tie kurie prižiūri, nuoširdžiai atsiprašau už sukeltus rūpeščius, tai įvyko netyčia. Tiek tenorėjau pasakyti.

 

PILDAU: Na aš iš įpročio palieku darbu tik jei patenku, nes ten jus apklausinejat per teamspeakus visokius tai kažinau gal sunki apklausa, butumet pasakę bučiau palikęs arba išėjęs gražiuoju, bet ką čia berašinėjus, kaip nuspręs valdžia taip nuspres, jei busiu nubaustas tai būsiu, ne man spręst, tiesiog atsiprašiau ir tiek.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

6 minutes ago, Laurynas_Macano said:

Laba Rimkau, kodėl tik tokiu metu pradėjai filmuot?:D Kodėl nefilmavai tada kai aš stovėjau prie sienos ir laukiau atrankos, aš atvykau su draugu, nemačiau ar jis stovėjo ar ne, bet aš atsistojau į galą, ramiai stovėjau į mane pradėjo šaudyt tai aš nesusigaudęs kas darosi pradėjau šaudyt atgal, atrankai nesutrugdžiau aš atvykau ir laukiau atrankos, dar nebuvo praneštas dalykas, kad palikt darbus ar, kad atvykstant į atranką neturėt nei darbo nieko, taip, kad atsiprašau už tokį nesupratimą, bet galėjot pasakyt pamatę, kad palikt darbą, arba eit iš čia, o ne pradėt šaudyt iškart, kartais nereikia daryt skubotų dalykų, aš normaliai atvariau sakau gal pateksiu pas jus, padėsiu kariaut, o jus pradedat šaudyt, tai ką man daryt, ir dar kaip tyčia arba tu apkarpęs tą video arba net nefilmavai kai stovėjau ramiai prie sienos, bet tegu sprendžia tie kurie prižiūri, nuoširdžiai atsiprašau už sukeltus rūpeščius, tai įvyko netyčia. Tiek tenorėjau pasakyti.

 

Ta pati norejau parašyti. atsiprašau už nesklandumus. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...