Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Agnius_Tropec

Ginas_Sprite

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Ginas_Sprite
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: aim/spread
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: taip
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : visa video, apkarpiau vietas kuriose matosi jo aimas, bei spreadas, nuo 0:08 matosi, kad kiaurai krūmus išvis lesa :D

 

1 nu ir kas, kad atsitūpęs? bet tu atsistojęs ir visas tris iš trijų pataikei, kai atstumas 28, suprasčiau su petrauka būtum šovęs, o čia išvien.

2 mes visi buvom ant žemės, ir kažkodėl sugalvojai tik jį? be to patikrinkit logus ar jis darė sekti būtent jį (Vladymir_Putin) 

3 būtu rodę, kad stovi vietoj būtum ir šaudęs tiesiai, o ne pagal žmogaus judėjimo trajektoriją.

 

gl

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

  • Pačiam pirmam siužete matosi jog pataiko į žmogų kuris yra atsitupęs ez vpš
  • Ten kur per krūmus daužiau tą putin, tai buvau jį pasidaręs /sekti kadangi jis buvo ant žemės ir per TS sakė kolegos jog jis yra ant žemės pasidarom /sekti ir nušaunam, o aš kaip tik buvai tik atvažiavęs į zoną ir buvau ant žemės todėl iškart pradėjau jį šaudyt, pataiko 3 kulkų seriją iš 23 atsumto tai tikrai nėra labai sunku, o po to nubėgau iki jo, nes esu nusistatęs per /nustatymai garsą,kad girdėčiau kaip pataikau nubėgau ir pataikiau 3 kulkytes iš 5 atsumto čia vpš oras ;)
  • Paskutiniame siužete matosi jog Karolis_Dvarzeckas slidinėja, man rodė,kad jis stovi vietoj tik po to pradėjo judėti po 3 kulkos, kaip pataikiau į jį.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...