Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Randall_Evan

Vamp_Fixer

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

 

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Randall_Evan
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: @Vamp_Fixer
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Bereikšmis šaudymas. Atvykau į vyriausybę atsiimti algos ir buvau užpultas ne mafijozų bet pačių teisėsaugos pareigūnų. Nors nekėliau jokios grėsmės niekam, tačiau Vamp_Fixer mane staiga pradėjo šaudyti. Nors neturėjau nei /bega statuso, nei įtarimų.
  • Įrodymai:
  •  

    y92qm7o.pngjhuZCOM.png

    LIcZMix.pngHVYsbo2.png

  • /info lentelė:
  •  

    UnM9dNX.jpg

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Randall_Evan rašė:

Anketos forma:

 

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Randall_Evan
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: @Vamp_Fixer
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Bereikšmis šaudymas. Atvykau į vyriausybę atsiimti algos ir buvau užpultas ne mafijozų bet pačių teisėsaugos pareigūnų. Nors nekėliau jokios grėsmės niekam, tačiau Vamp_Fixer mane staiga pradėjo šaudyti. Nors neturėjau nei /bega statuso, nei įtarimų.
  • Įrodymai:
  •   Slėpti turinį

    y92qm7o.pngjhuZCOM.png

  • /info lentelė:
  •   Parodyti paslėptą turinį

    UnM9dNX.jpg

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.

8e51beda41ce6fc9817326431f6f0c69741.png

Vykau y Viriausybes uzgrobima,be tikslo nesaudau,visi kas buvo viriausybes uzgrobime buvo surakinti bei nusauti..

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš nekėliau grėsmės niekam, nebuvau apsirengęs papludimio skin, neturėjau net ginklų. Tiesiog atėjau į vidų greit algos atsiimti, tačiau nespėjau net priartėti kuomet jau buvau užpultas. Suprantu jei būčiau surakintas ir išspirtas iš vyriausybės, tačiau buvau nušautas kaip didžiausias nusikaltėlis. Niekas nė neužsiminė kad kažkas vyksta, tiesiog iškart nušovėt, mano atžvilgiu tai yra nelogiška, tuo labiau neteisinga.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pasiteisino. Vamp'o nuotraukoje matau, kad į /v skelbia apie vykdomą veiklą vyriausybėj. (t.y ji užimta), o kadangi teisėsaugininkų tikslas - kontroliuoti užimtų vietų, bazių, teritorijų atgrobimą ir saugumo užtikrinimą miestuose, dėl tokios priežasties ir šaudė. Dažnas, kuris įsivelia į tokias grobimus ir iš lempos šaudo, bėga nesudeda, bet surakina ir nušauna pašalinius, taip siekiant numalšinti agresiją. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...