Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lygis_White

Lukas_Spenseris

Rekomenduoti pranešimai

  • Gaujos/mafijos nario Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje:Lukas_Spenseris
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?:  *Šaudymas kitos mafijos teritorijoje, kai nevyksta karas - 1mėn.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 

Videkas,kur matosi jog šaudo,o visi imm mafija,taip pat ir drk dar tik skrenda į stunt vietą. Taip pat nuotraukėla,kad tuo metu nevyko karas.

 

 

 

 

b6373ccf1644da23b76343a70c3cf9a994.png

 

 

 

Pridedu: Tai tvarkyk savo ts,nes klaidina. O tu šaudei,kai dar nebuvo užimta ir net nebuvo ketinta tuo momentu užimti(nebuvo niekas atskridę),tad joks karas tuo metu nevyko,stuntas atskrido tik už minutes, kadangi jie dar tik skrido į stunt vietą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

SVEIKUTIS AVATARAI, per ts visi šaukė, kad vartotų heroiną ir kad jau skrenda į bazę, tad aš ir pradėjau šaudyti, kame problema ? :(

Va distorija, kad 46 minutę buvo užimta mafijos zoną

52128b4164186be4710c24a50e874f0c425.png

karas tai tikrai vyko ir nematau priežasties kodėl aš negaliu šaudyti zonoje kai mano mafija jau atskrenda į jūsų zoną, tas pats ir šioje temoje.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 19 valandas(-ų), Lukas_Spenseris rašė:

SVEIKUTIS AVATARAI, per ts visi šaukė, kad vartotų heroiną ir kad jau skrenda į bazę, tad aš ir pradėjau šaudyti, kame problema ? :(

Va distorija, kad 46 minutę buvo užimta mafijos zoną

52128b4164186be4710c24a50e874f0c425.png

karas tai tikrai vyko ir nematau priežasties kodėl aš negaliu šaudyti zonoje kai mano mafija jau atskrenda į jūsų zoną, tas pats ir šioje temoje.

 

Kajaus temoje nesimato, kad jis ten tikrai vienas ir, kad nevyksta karas. Lygio įrodymuose matosi, kad kiti dar tik skrenda, o tu jau pradedi kitą mafiją šaudyti ir neleidi jiems sustoti į ginybos poziciją.

 

Bus nubaustas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...