Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukas_Spenseris

White_Iverson

Rekomenduoti pranešimai

  • Gaujos/mafijos nario Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: White_Iverson
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Atsijungė gaujos karo metu kai lieka mažiau negu 100hp  *Tyčinis atsijungimas karo metu, kai lieka mažiau, nei 100 HP, siekant išvengti mirties (gaujoms) - 2mėn.
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
      Slėpti turinį

    0c8fcfa40c1874d3355ae913ff1e6082610.png

  • /info lentelė
  • Spoiler

    87c8713e417f9d1beb2019529338263f675.png

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Kad ir kaip gaila bebūtų, ne :(
  • Sveikas matosi jog norit iškart nuversti jau pacia pirma diena :D, o viskas buvo taip,kad man ant windows 7 buvo black screenas ir tiesiog reikejo isjungti SAMP, nes kitaip butu reikeja daryt RR, tai per start task manager isjungiau SAMP ir po to prisijungiau ir iskart miriau, nemanau ar cia jum pakenkiau,nes vistiek jus ta zona pasiemet :), noriu graziai kariaut,o jus jau nuo 1 dienu norit mane ikist i blista :/ , sekmes :).

     

    PRIDEDU: O tu nepagalvojai kad kai man black screen buvo aš nejudėjau ir mane pradėjo šaudyt ir tik taip nuemė man hp.

     

  • Black screenas kai 6 hp ? KOKS SUTAPIMAS EINA SAU, NEGALIU PATIKĖTI, o ant windowsu jeigu meta kažkada black screeną, tai tik tada kai nuleidinėji žaidimą, o tu manau tikrai žaidimo nenuleidinėjai su 6 hp, vėliau kai kariavom tai nebuvo daugiau atsijungimų dėl ''black screenų''
  • P.S KAI PER TASK MANAGERĮ IŠJUNGI SAMPĄ TAI RODO, KAD NESAVO NORU ATSIJUNGEI 
  • PRIDEDU DAR KARTELĮ, kai būna black screenas ir tu eini į task managerį tu būni esc ir tau nesiema gyvybės tol kol tu būni esc, nebent tu su anti esc :)
  • DPKT, patikrinkit kai per task managerį išjungi rodo, kad atsijungei ne savo ar savo noru :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas matosi jog norit iškart nuversti jau pacia pirma diena :D, o viskas buvo taip,kad man ant windows 7 buvo black screenas ir tiesiog reikejo isjungti SAMP, nes kitaip butu reikeja daryt RR, tai per start task manager isjungiau SAMP ir po to prisijungiau ir iskart miriau, nemanau ar cia jum pakenkiau,nes vistiek jus ta zona pasiemet :), noriu graziai kariaut,o jus jau nuo 1 dienu norit mane ikist i blista :/ , sekmes :).

 

PRIDEDU: O tu nepagalvojai kad kai man black screen buvo aš nejudėjau ir mane pradėjo šaudyt ir tik taip nuemė man hp.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...