Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Fokus_Marokus

Dėl įsilaužimo

Ar sutinkate su šiuo pasiūlymu?  

33 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su šiuo pasiūlymu?



Rekomenduoti pranešimai

Ką tik, Tomas_Borfeit rašė:

Teisėsaugoj dirbęs žymiai ilgiau ir galiu pasakyt, kad tikrai šito nereikia. Čia vienintėle išeitis pabėgti, kurią norit atimti. Į sklypus ir tuos jums bugintis leidžiama, ko jums dar reikia? Kaip ir sakiau, kai teisėsauga parašo pasiūlymą visi subalsuoja už, kai aš parašiau pasiūlymą mafijoms/gaujoms kuris pagerintų jų gyvenimą, subėgo visa teisėsauga ir subalsavo prieš.

Tu teisėsaugoj pradirbęs už mane žymiai ilgiau?:ddd Beleką tu čia.. :D Čia nėra vienintelė išeitis, nes ne visi dirba Immortal ir ten patekt galit tik jūs. Niekas veltui negaudo jūsų, o jei jau padarot nusižengimą ir bėgat - tai patys kalti ir turit žinot, jog bėgsit ne amžiną laiką. Taip išeina, kad jei čia įbėgsit, mes akis varvinsim stovėdami ir laukdami, kol mus sušaudys arba tiesiog nuimsim /bega ir liksit nenubausti. No way..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Fokus_Marokus rašė:

Visi jūs, kvailiai mafijozai. Prie ko čia tos komandos? Patys, jei dirbtumėt teisėsaugoj, tai būtumėt už šitą idėją. Esmė ne tame, kiek mes komandų turime, o tame, jog net gaunasi nelygybė tarp pačių mafijų. CN neturi tokio panašaus namo ir negali užsidaryti kaip jūs. Tai taip išeina, jog jūs įeinat į šią landynę ir laukti reiks kiaurą dieną, kol išlysit? Niekur negali būti vietos, kur teisėsauga negalėtų pasiekti, nes tada čia logikos 0.

Kas čia kvailiai tai jūs nes vis dar maža jums kaip ir sakiau nemokat gaudyti negaudykit išvis krokaliniai jūs. gal bšk atsigaukit jūs nes ir taip nesamoniu pridarot.. dėja Cosa Nostra turi atskira nameli jei to dar nežinai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 minutes(-ių), Fokus_Marokus rašė:

Tu teisėsaugoj pradirbęs už mane žymiai ilgiau?:ddd Beleką tu čia.. :D Čia nėra vienintelė išeitis, nes ne visi dirba Immortal ir ten patekt galit tik jūs. Niekas veltui negaudo jūsų, o jei jau padarot nusižengimą ir bėgat - tai patys kalti ir turit žinot, jog bėgsit ne amžiną laiką. Taip išeina, kad jei čia įbėgsit, mes akis varvinsim stovėdami ir laukdami, kol mus sušaudys arba tiesiog nuimsim /bega ir liksit nenubausti. No way..

Ne už tave, o išsitrynė kažkaip arba nepasirašė žodis mafijose. Aš išvis ne imm dirbu, tai ten patekt irgi negaliu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 minutes(-ių), Bryan_Oconner rašė:

Išjunkit nametag'us, anti-fall ir nebėkit su nrg lavonai ir per 30 sec jaile sedėsit. jau ir taip sklype myžniai buginates

Įdomų būtu pažiurėt kaip per 30sec pasodintum kad net /ant nespėtum panaudoti. o jūs tipo nenaudojat name tag? nejuokauk gal gerai su tokiom pievom snargliau kriokit kriokit kad nepagaunat tai kad laisvas pacanas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jei nesugebat pagaut iki bazės tai kieno bėdos yra kad nesugebat komandiškai gaudyt jūsu yra 4-ios teisėsaugos sričiu ir nepagaunat tai skirkit daugiau treniruotems tokiems dalykams o ne komandas daryt kad 100% pagautu ir neįsisuktu , taip ir turi būt vietu kur neįmanoma pagaut , kas iš to kad padarys koks veliau jums įdomumas gaudyt o mums begt tai logiškai pagalvojus aš prieš nors žinau ka reiškia gaudyt bet vistiek prieš ..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...