Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tom_Skull

Dėl teisėsaugos (svarbu)

Ar reikia tokio atnaujinimo?  

38 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia tokio atnaujinimo?

    • Taip
      32
    • Ne (argumentuosiu)
      6


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, pastaruoju metu daugelis teisėsaugininkų išsidirbinėja mėtydami stars visiškai už nieką. Žinoma jie būna nubausti ir t.t., bet jokios naudos iš to tam kuris sėdi jail'e. Taigi, mano pasiūlymas būtų, kad teisėsaugos (PD, Swat, FTB, armijos) valdžia galėtų unjail'inti bet kokį žmogų, net jeigu ne jie jį pasodino. Pateikus valdžiai įrodymus jie nubaustų teisėsaugininką kuris uždėjo free stars ir tuo pačiu iš jail'o paleistų nukentėjusį. Taip būtų kur kas mažiau tokių įvykių kai žmogus nieko nepadaręs sėdi jail'e 4 valandas. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiaip aš už idėją, bet pagalvojus tai ne visada bus valdžia ir ne visada tai pavyks padaryti, tačiau kitas dalykas labai nervins valdžią dar vienas dalykas kai kiekvienas pasodintas pradės rašinėti ir trukdyti valdžiai dirbti savo darbą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

55 minutes ago, Valentinas_Tukas said:

Šiaip aš už idėją, bet pagalvojus tai ne visada bus valdžia ir ne visada tai pavyks padaryti, tačiau kitas dalykas labai nervins valdžią dar vienas dalykas kai kiekvienas pasodintas pradės rašinėti ir trukdyti valdžiai dirbti savo darbą.

Galima būtų sugalvoti ką nors. Pvz., kad prie papeikimo darbuotojui parašytų bus nubaustas + unjail tada nereikėtų jokių sms

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 minutes(-ių), Tom_Skull rašė:

Galima būtų sugalvoti ką nors. Pvz., kad prie papeikimo darbuotojui parašytų bus nubaustas + unjail tada nereikėtų jokių sms

Na žinoma čia tereikia pagalvoti šiektiek ir gana gera idėja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Esu už šitą dalyką, ne kartą reikėjo man taip sedėt, valanda, ir daugiau...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...