Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Domas_Cortez

Arunce_Krusty

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Arunce_Krusty
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Kiaurai sienas šaudė
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Nebuvo, nes adminas.
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visą video tiksliau būtų ( nuo 00:05 iki galo )
    Info -  LWlgkGW.jpg
  • -1 įspėjimą forumo, dėkui.
  • Papildau : ne mano video, nepanikuok, pasigavai, tai pasigavai, visada čhytini, o atstumas geras, tiesiog pamiršai išjungt tą savo pamoiną aimą kažkokį :D Nieko neturiu daugiau tau ką sakyt, laukiam sprendimo, beje aš neryžas ir nereikia čia verkt, kad ale ''fake video'' :D video tikrai ne fake, o tu tiesiog eilinį kartą pasigavai.
  • Dėl Tommy_Aliance nežinau, kodėl pataiko, man rods jis tave iš šono šaudė :)
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Žinai ką aš tau pasakysiu, pūsk tu nahui su savo fake video invalide tu prakeiktas, kad tu sudegtum klasėj ryžikas. Tu pažiek kaip siena pritraukta invalide tu mažas. Speceliai filmuoja ir nerodo kur šaudau, nes fake įrodymai, pamoini kažkokie

 

P.S PAŽIŪRĖK ATSTUMĄ IŠ KOKIO ŠAUDAU, TU GALVOJI NUO SIENOS IKI ANGARO BUS 32 ? :DDD NEJUOKINKIT INVALIDAI

P.S.S TOMMY_ACCARDO MAN PATAIKĖ, TAI GAL JIS IRGI ŠAUDO KIAURAI SIENAS? :DDD

P.S.S.S Čia jūs su rule turėtumėt gaut rconus ar vdb, už tokius fake video. Video darytas 20h, įkeltas 00h, mhm kažkas ilgai fakino vide; )))

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...