Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Monster_Zipp

papildymas /rangas10/11

Ne mano reikalas?  

44 balsai(-ų)

  1. 1. Reikalinga ideja?

    • TAIP
      42
    • NE
      2


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki manau nieks nesuprato iš pavaidinimo įdėjos ,bet tuojaus paiškinsiu mano manymu tas rangų sukurimo limitas yra šiek tiek per mažas norėtusi daugiau ,nes būtu galima sukurti ir Kvalifikatoriaus rangą, būrio rangą ir panašiai ,kad racijoj žmonės galėtu vieni kitus geriau atskirti ,o žaidėjai paraše /info pamatytu ar jis koks A.S,AV ar HRT būrio narys. Tad mano įdėja paprasta padaryti iš 8 rangų į 10/11 ,nes aštuoni jau tikrai per mažai. Žinau įdėjos nemoku atpasakoti ,bet manau aišku +-.

 

PIldau - aišku dar kai atsirado statybinko ,kad leidžia uždėti rangui nuo kurio statyti tai reiktu papildymo nes jei žmogus stato nedėsi visiem ,kad galėtu 2 range statyti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

22 minutes ago, Paul_Silver said:

Jau 2 mėnesius dirbu gp ir esu 5 range, jeigu dar įdės papildomų rangų, tai bus išvis rip. :( Bet gal už.

Ne dėlto prašome šitų dalykų ir juos visus naudoti nėra privaloma ,bet kvalifikatorius ir kitus išskirti ir suteikti privalegijas tikrai būtu gerai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pritariu pilnai, šiai tavo idėjai. Kai pats direktoriavau atsimenu, kad labai trūko papildomų rangų dėl tuo metu buvusios AAC ir tt. O dabar kai dar yra statymai ir pan. tai tikrai galėtų būti daugiau bent iki 12 rangų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

13 hours ago, Valentinas_Tukas said:

Pritariu pilnai, šiai tavo idėjai. Kai pats direktoriavau atsimenu, kad labai trūko papildomų rangų dėl tuo metu buvusios AAC ir tt. O dabar kai dar yra statymai ir pan. tai tikrai galėtų būti daugiau bent iki 12 rangų.

 

Atsimenu ypač kai reikėjo net pradėti rinktis ir buvo varžomi ar būrys ar AAC ir reikėjo rinktis iš vieno ,o jei pridėtų papildomų rangų tai būtu labai gerai nes eitu visko prisidėti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...