Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Titanz_Joker

Dėl atnaujinimo su rangais / A51 žaidėjų registracijos lentelė

AR REIKIA ŠIŲ IDĖJŲ  

46 balsai(-ų)

  1. 1. Pirma idėja dėl SUB rangų

  2. 2. Antra idėja dėl /unregoff V_P



Rekomenduoti pranešimai

Sveiki. Turiu porą pasiūlymų, kurie mano manymu padėtų darbams ir T.T.

 

1.Neseniai buvo pasiūlyta idėja, jog eitų padaryti 11 rangų. Idėja tikrai gera, bet aš turiu jos papildymą.

Mano papildymas būtų toks:

@Admin_Bumeris turėtų įdėti ne papildomus rangus, "SUB rangus". Kas dar nesuprato ką turėjau omenyje, tai jog eitų uždėti du rangus vienam žmogui, nes dabartinė situacija su būriais ir rangais man nelabai patinka. Būtų galima kūrybiškiau sugalvoti būrio sistemą.

Kaip viskas veiktų?:

Tarkim, žaidėjas turi rangą "Majoras". Jis yra pakviečiamas į elitinį S.W.A.T. būrį - "H.R.T." . Aš jam uždėčau SUB rangą "H.R.T." (ir jam per /info arba per raciją prie nick rašytų:
[racija]Titanz_Joker ("H.R.T."): Sveiki. ) bet privilegijos būtų likusios rango "Majoras", gal būtų galima per /nrangai paderinti SUB rangų privilegijas, taip pasiekiant maksimalų SUB rangų išnaudojimą.

Dar galimas toks variantas: žaidėjas yra "Majoras" ir kai jį pakviestų į būrį aš uždėčiau jam /subrangas Titanz_Joker 1 ir prie nick rašytų "H.R.T. Majoras" o "H.R.T." galbūt, net spalvą eitų nustatyti.

 

Kam to reikia?:

Manau taip būtų padaryti logiškiau, nes dabar, tarkim, žmogus pasikelia į rangą "Majoras" aš jį pakviečiu į "H.R.T." būrį ir tada jam nebeapsimoka keltis rango, nes gauna "H.R.T." privilegijas, o gal tos "H.R.T." privilegijos yra žemesnės nei jo turimas rangas.

 

2.Pasiūlymas dėl A51 esančios teisėsaugos darbuotojų registracijos lentelės. 

 

Kai atsijungia žmogus iš žaidimo, ir jis yra priregistruotas, jo neina daryti /unreg V_P

Pasiūlymas paprastas: reikia, kad eitų daryti /unregoff V_P, nes tikrai nervina, jei žmogus atsijungia, o tu nespėji jo unreg'int.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pilnai UŽ...


Papildau su tais - /reg nėra už baigta sistema ... Mano manymų reikėtu perdaryti nes kartais kurie būna užregistruoti ir kai miršta nieko neparašo tiesiog buginas ,o kitas papildymas ,kad eitu sukurti vienam darbe dvi komandas /reg1,/reg2 tad būtų žymiai papraščiau ir patogiau darant komandinį šaudymą. Papildyk savo temoje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Supranti, bent taksistam netiktu, yra A.V būrys kuris turi visas privilegijas, kad galėtu dirbti visada su /taxi, o jeigu jis turės privilegijas 2rango jis negalės užsidėti /taxi o jeigu nustatyti /taxi nuo 2rango darbuotojai naktimis dirbs su nuosavom tr.pr nors jiems tas draudžiama, tai nereikia sakyti, kad visiems darbams tiktu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

On 2/26/2017 at 11:33 AM, Rokas_Parkour said:

Supranti, bent taksistam netiktu, yra A.V būrys kuris turi visas privilegijas, kad galėtu dirbti visada su /taxi, o jeigu jis turės privilegijas 2rango jis negalės užsidėti /taxi o jeigu nustatyti /taxi nuo 2rango darbuotojai naktimis dirbs su nuosavom tr.pr nors jiems tas draudžiama, tai nereikia sakyti, kad visiems darbams tiktu.

SUB rangas yra rangas kurį tu pats uždėsi. Kol tu neuždėsi jam to rango asmeniškai - jis neturės privilegijų,

PVZ.: Yra žmogus antro rango, ir jis patenka į A.V. elitinį būrį, kuriame yra tam tikros privilegijos (būtų galima nustatyti per /nsrangai tas privilegijas).

Tu tam žmogui uždedi SUB rangą "A.V." kuriame yra tos privilegijos, ir prie jo nick rašys ("A.V.") jis turės A.V. SUB rango privilegijas, bet tuo pačiu ir kitas savo antro rango privilegijas.

 

@Rokas_Parkour papildžiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Just now, Didzejus_Nerijano said:

Tu tiesiog sukurk rangą... Nes dabar mačiau visokie Statoilai yra ir pnš

Matau, tu tiesiog nesupranti. TEISĖSAUGOJE JEI SUKURSI RANGĄ IR UŽDĖSI - JAM NEBEREIKĖS KELTIS RANGO SAVO SENOJO (PVZ.: sukuriu rangą H.R.T. ir perkeliu jį į H.R.T. o jis ten buvo tarkim seržantas, tai jam nebėra tolko keltis rango nes jam vistiek nepakelsiu rango, nes jis jau turi tą H.R.T.) o jeigu bus sub rangai tai galėsiu uždėti vieną rangą ant kito ir gausis kad privilegijos susisumuoja. Bet jeigu tu dar to nesupranti, tai po kelių metelių gal pavyks suprast. O dėl kitų rangų - aš tiesiog jų nenaudoju, nes man neapsimoka. Geriau palūkėsiu ir bus matyt, gal @Admin_Bumeris šitą įdės. Tu pirmiau paskaityk ir suprask, o paskui komentuok. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...