Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Laisvalaikio_Filosofas

Atrankų registracija

Ar reikai temos „Atrankų registracija“  

74 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikai temos „Atrankų registracija“



Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 minutę, Domas_Cortez rašė:

Ai ir beje np/gp valdžia saviems atrankas daro tikrai labai retai, bet tuos pačius ''savus'' apklausinėja kaip priklauso. Neveltui Johnas jau laiko direktorių tiek laiko :)

Fuj, naras. Tu gal savas Johnui, kad taip viską žinai? 

 

prieš 3 minutes(-ių), Domas_Cortez rašė:

Tu dabar pats nebesupranti ką rašai. Tu siūlai, kad direktoriai privalėtų pranešti apie atrankas viešai ir pasakyti kada bus ir panašiai, visi mokintusi, vyktų chaosas darbuose, nes būtų darbuotojų perteklius, o kokį vieną atmeti per atranką jis tau pradeda papeikimais ir panašiai grasint, jeigu dar neesi buvęs direktorius/pavaduotojas nesupranti to, patikėk yra tikrai sunku ir apklausti tuos žaidėjus bei prižiūrėti komandą, o dar jeigu visi žinotu apie atrankas tai tikrai į atrankas ne vienas ir ne du atlėktų, o kaip minimum dvidešimt žmonių, kurie viską moką ir sulystu į tą vietą kur vyksta atranka, tada ir apklausti būtų sunku ir suvaldyti milžinišką komandą, aš tikrai sakau prieš, nes tai tiesiog, pats pagalvok, būtų neįdomu kai kokiuose np/gp dirbtų po 40 žmonių, krč daug neberašysiu, pats supranti, kad šūdą tikrai siūlai, iki.

"Vyktų chaosas darbuose, būtų darbuotojų perteklius" - koks dar chaosas, koks dar perteklius. Ar per atranką patenka visi? Ar atranką būtina daryti kai pakanka darbuotojų. Ar atranką stabdyti kai jau pusę servo yra atvykę, ar galima anksčiau? Užsičiaupk, sunervinai su savo debiliškais argumentais. "Pradeda papeikimais ir panašiai grasint" - tipo dabar taip nėra, taip atsitiks tik kai šitą idėją įgyvendins. "Apklausti sunku" - Tai jei ateis 20 žmonių, kurie viską moka, ar tik nebus geriau nuo to? Kaip tik lengviau apklausinėti, daugiau per atrankas pateks. Per atrankas "suvaldyti milžinišką komandą" - Nu kam tu taip? Taigi parašyk kažką protingo. Kokią dar komandą? Atrodo kad jeigu nebus "Atrankų registracijos", ateis normalūs visi, bet jeigu šita sistema įsigalios, tai į atrankas rinksis ateiviai kažkokie, kurie kels chaosą darbe.. Dabar perskaityk savo sakinį PIRMĄ, ir PASKUTINĮ, ir pagalvok, ar šitie sakiniai labiau tinka man, ar tau? Iki

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Skuteris_Sarg rašė:

Nusišneki, būtum valdžioje, pats taip nedarytum, čia tu pats tik sau naudos ieškai. 

Jei būčiau valdžioje, aišku man to nereikėtų, bet ir gaila nebūtų. Tie kas sėdi valdžioje jiems vienodai gi, svarbu jiems gerai. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prieš, ir pagal idėja turėtu komentuot drk/pav arba tie kurie bent buve valdzioje tam yra /d pranesimai apie atrankas ir t.t aš pranešdavau kad atrankos iki STOP nenumatomos. o apie pirmi 5-10 nieko nerasau. o čia jai visi zinotu kada atranka i trv tai man pamoina jungtis butu nes visi sekiotu 24/7 kad atranka daryčiau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Larry_Public rašė:

Fuj, naras. Tu gal savas Johnui, kad taip viską žinai? 

 

"Vyktų chaosas darbuose, būtų darbuotojų perteklius" - koks dar chaosas, koks dar perteklius. Ar per atranką patenka visi? Ar atranką būtina daryti kai pakanka darbuotojų. Ar atranką stabdyti kai jau pusę servo yra atvykę, ar galima anksčiau? Užsičiaupk, sunervinai su savo debiliškais argumentais. "Pradeda papeikimais ir panašiai grasint" - tipo dabar taip nėra, taip atsitiks tik kai šitą idėją įgyvendins. "Apklausti sunku" - Tai jei ateis 20 žmonių, kurie viską moka, ar tik nebus geriau nuo to? Kaip tik lengviau apklausinėti, daugiau per atrankas pateks. Per atrankas "suvaldyti milžinišką komandą" - Nu kam tu taip? Taigi parašyk kažką protingo. Kokią dar komandą? Atrodo kad jeigu nebus "Atrankų registracijos", ateis normalūs visi, bet jeigu šita sistema įsigalios, tai į atrankas rinksis ateiviai kažkokie, kurie kels chaosą darbe.. Dabar perskaityk savo sakinį PIRMĄ, ir PASKUTINĮ, ir pagalvok, ar šitie sakiniai labiau tinka man, ar tau? Iki

Naru vadina mane :D:d:D man johnas niekas yra realiai, tiesiog žmogus normaliai direktorių laiko jau ilgą laiką be įspėjimų, tai tiek žinių baxūras.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš manau tikrai gera įdėja, ne vien dėl to ką tu parašiai, iš tikrujų lengviau susigaudyt ir žaliem mūsų žaidėjam kurie nespėja, nesuvokia elementariu dalyku kurie supranta mūsų senesni žaidėjai, tai pat ir žaidėjai galės lengviau orentuotys del atrankų, direktoriai tūrės daugiau veiklos bei pastangų nepraleist į darba bet ko. pastebėjau tai pat komentaruose kad sunku suskaičiuot bei daug ibėgs į namą, Pasiskaitykit pilna idėją, o ne pora eilučių, jis ir parašė kad atrankos pilnai gali vykt igaliotinių, ar kur kitur namuose, tai tiesiog šūdą rašot ir tiek komentuodami. (NP kaip suprantų vertiną geriausia darba, o jame dirba tik savi, tai ne logišką tiesiog, pats laikas imtys permainu ir priimti žalius kurie bando siekt kažką serveri tuo puiki proga būtų ir jiem).

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Prieš, jeigu norėsi, visur spėsi. Žinoma į gp ar np biški sudėtingiau ir reikia laimės. Nors ir dauguma nori į šiuos darbus, tačiau kad visus sutalpinti tiesiog nera tiek vietų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...