Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Agnius_Tropec

Mindaugas_Epson

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Mindaugas_Epson
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: inv/aim/f11/nametag
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: ne
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0:00 - 0:07 pataiko visas kulkas, bei dvi nelimpa. 0:08 - 0:10 per medį naktį sušaudo 3/3 į žmogų, 0:11 - 0:18 nelimpa 5 kulkos, viena galėjo nelipt dėl atstumo. 0:19 - 0:22 šaudo, bei nuseka žmogų(dėl tokio gavau blistą) 0:22 - 0:26 kartojasi taspats dėl kurio gavau blistą. 0:27 - 0:29 nelimpa dvi kulkos, viena nepataiko, bet sistema užskaito, kitą pataiko, bei užskaito sistema. 0:29 - 0:36 video perliukas, mynde užmiršta atspausti savo inv ir jam nekimba 3 kulkos, paskutinė, net kai jis nejuda. 0:39 - 0:51 sušaudo visas kulkas į mafijozas_baryga, pirma kulka kreiva, bei nekimba kelios kulkos.  

789aaf5871accd15953548c707cfedee125.png

 

 

prieš 4 minutes(-ių), Mindaugas_Epson rašė:

xdddd šūdų prikėlė. kam ta video iškarpiai? nes kituose vietuose nepataikau,o tik šiose pataikau ? :D Beto galima /naktis - 20 pasirinkt taip,kad su tom savo naktim gali net nepasakot čia man :D O video tai išsisaugosiu prisimiimui kaip baze gyniau 2h ir fragshow bus čia. ačiū labai xddddddddd

 

iškarpiau gražiausias vietas, puse laiko požeminiam arba ligoninėj sedėjai, beto pacituosiu gerb. Fokus_Marokus žodžius, čia ne atmazas, kad tau gyvybės nemažėjo ir vedžiojai

Citata

kaip tik ateidamas į mafijas
vėl turi save filmuot
nes žinai, jog tave filmuoja

 

dėl 200hp, tai sistema rašo, kai tu priėmi žalą arba nieko nerašo, kai būni inv, tai čia atmazas su 200hp, paeis tik ne per mano pamainą

 

nenoriu, kad keistum savo „šaunų“, kaip direktoriaus pasiteisinimą, aš daugiau nieko nekomentuoju, viską matote video, nieko nepakeisi, bet serverio valdžia sprendžia jūsų likimą.

 

iki, linkiu geros ir darbingos savaitės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

xdddd šūdų prikėlė. kam ta video iškarpiai? nes kituose vietuose nepataikau,o tik šiose pataikau ? :D Beto galima /naktis - 20 pasirinkt taip,kad su tom savo naktim gali net nepasakot čia man :D per kampus tos kulkos nekibo angare :D O video tai išsisaugosiu prisimiimui kaip baze gyniau 2h ir fragshow bus čia. ačiū labai xddddddddd

papildau: aj jo kodėl /hp dažniau nerašinėjai arba nefilmavai kaip į nama /tpm1 padarydavau 200 hp gaut ? :D Jei tu prisičytinai ir blistą gavai nereiškia,kad kiti čytina .

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...