Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vaidas_Killerss

" - AFK - "

" - Reikia? - "  

48 balsai(-ų)

  1. 1. " - Reikia? - "

    • " - Taip, už - "
    • " - Ne, prieš - "


Rekomenduoti pranešimai

prieš 1 valandą, Daliova_Pantera rašė:

Aš UŽ,nes afk per daug čia griežtai,nereikia ir stovėti,šaudais ar kai net vairuoji irgi išmeta afk vat kas nervina labiausiai,judi ne stovi vietoj ir afk išmeta :( Aš šaudžiaus Imm veiksme ir man afk išmetė ir mane nušovė :( REIKIA TAISYTI TOKIĄ NESAMONĘ

Sutinku su šituo dalyku, bet manyčiau, kad tai reikia kelti į bugų skiltį.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Už, nes va dar vienas pavizdys: Vežioji žmones esi a.v ar a.s ir neišvežiosi 3-6val nenuėjas i wc ar pasiimt atsigert. Nes trumpam išleki atsigert vandens ar i wc ir žiūri, kad visiems žaidėjam jau išmetė AFK. Todėl tikrai PRITARIU tokiam pasiūlymui.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 40 minutes(-ių), Morty_Smith rašė:

Už, nes va dar vienas pavizdys: Vežioji žmones esi a.v ar a.s ir neišvežiosi 3-6val nenuėjas i wc ar pasiimt atsigert. Nes trumpam išleki atsigert vandens ar i wc ir žiūri, kad visiems žaidėjam jau išmetė AFK. Todėl tikrai PRITARIU tokiam pasiūlymui.

Na šiaip jeigu greit viską padarai neįšmeta afk, bet jeigu esi lėtas kaip ledynmečio Sidas na tai tada...

O šiaip dėkoju už teigiamą atsiliepimą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pritariu idejai. Sumazetu tu nesamoningu kicku is tu admineliu, kurie tik ir bando prisikabinti prie kazkokios smulkmenos ir iskickinti, kaip jau ir buvo minejes negras Kestas_Smaukauskis. Siekia kuo efektyviau isnaudoti savo nupirkta adminelio statusa..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 9 minutes(-ių), Robka_Tupac rašė:

Pritariu idejai. Sumazetu tu nesamoningu kicku is tu admineliu, kurie tik ir bando prisikabinti prie kazkokios smulkmenos ir iskickinti, kaip jau ir buvo minejes negras Kestas_Smaukauskis. Siekia kuo efektyviau isnaudoti savo nupirkta adminelio statusa..

Taip, taip tas mūsų Kęstis... Puikiai apgalvoja.

Na dar norėčiau pridėti jog pavyzdžiui jeigu būni mažiau nei 10 minučių būdamas ADMINISTRATORIU nemestų /afk lentutėja jog esi AFK arba jeigu padarys jog žaidėjai gali būti iki 5 minučių tai nemes jeigu nebus 5 minučių. Sumažės /AFK.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Deivid_Bullet rašė:

Taip, taip tas mūsų Kęstis... Puikiai apgalvoja.

Na dar norėčiau pridėti jog pavyzdžiui jeigu būni mažiau nei 10 minučių būdamas ADMINISTRATORIU nemestų /afk lentutėja jog esi AFK arba jeigu padarys jog žaidėjai gali būti iki 5 minučių tai nemes jeigu nebus 5 minučių. Sumažės /AFK.

Manau, kad tiek administratoriai tiek paprasti zaidejai turi tureti lygias teises, laikas del to AFK butu visiems vienodas. Cia asmeniskai mano nuomone.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 56 minutes(-ių), Robka_Tupac rašė:

Manau, kad tiek administratoriai tiek paprasti zaidejai turi tureti lygias teises, laikas del to AFK butu visiems vienodas. Cia asmeniskai mano nuomone.

Gal ir jo gal ir jo, bet manyčiau vistiek, kad būtų kokios 5 minutės.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...