Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Albertas_Legend

Drift Newbie

Rekomenduoti pranešimai

SA:MP drift newbie

 

Žinau, kad yra tiek klaidų pačiame video tiek radagavime, norėčiau vertinimų (priimu kritikas), ant drifto esu naujokas, tai stengiausi kuo geriau ;D (užtrukau apie 2 valandas, kad išdriftinti geriau.

Taipogi nepamirškit paspausti patinka mygtuko bei subscribe.

 

 

P.S naujas vidosas (galbūt geresnis) bet trumpesnis.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kaip pirmas video tai neblogas, bet rašiai, jog prijami kritiką, tai ir pabandysiu patarti :)

 

1. Uždėk trankesnę muziką, ši per lėta.
2. Tie visokie garažai, fc kalnas ir t.t. jau visiems yra atsibodę, susirask vietas miestuose ir ten bandyk išimti kuo ilgesnius posukius nepasugdamas vairo į kitą puse, o ne tik nuo fc kalno nusileidinėti.

3. Mokinkis iš kitų video, nesakau, kad kopijuok, bet žiūrėk ką darai blogai ir tiesiog bandyk tobulėti pats.

Va manau aukštesnio lygio video lietuvių. Sekmės kituose video. :)

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 10 minutes(-ių), Frozen_Inferno rašė:

Kaip pirmas video tai neblogas, bet rašiai, jog prijami kritiką, tai ir pabandysiu patarti :)

 

1. Uždėk trankesnę muziką, ši per lėta.
2. Tie visokie garažai, fc kalnas ir t.t. jau visiems yra atsibodę, susirask vietas miestuose ir ten bandyk išimti kuo ilgesnius posukius nepasugdamas vairo į kitą puse, o ne tik nuo fc kalno nusileidinėti.

3. Mokinkis iš kitų video, nesakau, kad kopijuok, bet žiūrėk ką darai blogai ir tiesiog bandyk tobulėti pats.

Va manau aukštesnio lygio video lietuvių. Sekmės kituose video. :)

 

Šitą žmogų pažįstu, jis lošia sampą apie 5-6 metus, ir vien mokinasi driftinti laisvalaikiu, ir kelia visai normalius vidosus. Stengsiuos ir aš tobulėt, nes aš kadangi tik 5 mėn kažkur mokinuosi driftint su pertraukom, bandysiu tobulėt jei bebus populiarus sampas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2017-03-27 at 21:18, Albertas_Legend rašė:

Šitą žmogų pažįstu, jis lošia sampą apie 5-6 metus, ir vien mokinasi driftinti laisvalaikiu, ir kelia visai normalius vidosus. Stengsiuos ir aš tobulėt, nes aš kadangi tik 5 mėn kažkur mokinuosi driftint su pertraukom, bandysiu tobulėt jei bebus populiarus sampas.

Bleha neblogai ev0 pažinot. Išvardink 5 DC narius, DC klano leaderi ir co leaderi ir patikėsiu kad evo pažysti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 16 valandas(-ų), Kentas_Ultimate rašė:

Bleha neblogai ev0 pažinot. Išvardink 5 DC narius, DC klano leaderi ir co leaderi ir patikėsiu kad evo pažysti

Žinok tikrai nežinau apie jo dc narius, leaderi ir co leaderi. Bet aš žinau ji tikrai, informacijos apie ji neturiu, bet esu kalbėjas su juo skype, ir mokino mane jis iš ankščiau ir driftint, ir editint video. Ir jis jau yra suaugęs žmogus. Tik tiek žinau.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...