Eiti į turinį
Dovydas_Bogdanovas

Yamaha DT

Rekomenduoti pranešimai

Zdarov bernai, nusipirkau žaisliuką vasarai - Yamaha DT. Susidūriau su problema.. Užkūrus variklį viskas gerai, bet tik sušyla, nors kiek pakaista, iškart dingsta trauka... :/ Gal kas nutuokia kodėl taip yra, o galbūt kas nors yra susidūręs. 

ATSILYGINSIU JEIGU PADĖSIT

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš nenusimanau apie motociklus, bet geriau eik į fb grupes kur apie motociklus visur kalbama, ten pagalbos turėtum gaut

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Arba ziedam pyzdiec, tai tada kojele lengvokai minasi jei kompresijos ner, nes kai ner tai siltas variklis trauka praranda, bandyk keist ziedus, jeigu su kompresija normaliai ziurek karba gal pasikimses arba misinys blogas. Bent pas mane ant sro kai 5 barus ipute tik kompresijos (kai normali yra 8-9) , tai saltas variklis gerai vilkdavo is vietos, susiles vos pasibezdedavo, ir apsuku nekeldavo

Redaguota , redagavo Kentas_Ultimate
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Kentas_Ultimate rašė:

Arba ziedam pyzdiec, tai tada kojele lengvokai minasi jei kompresijos ner, nes kai ner tai siltas variklis trauka praranda, bandyk keist ziedus, jeigu su kompresija normaliai ziurek karba gal pasikimses arba misinys blogas. Bent pas mane ant sro kai 5 barus ipute tik kompresijos (kai normali yra 8-9) , tai saltas variklis gerai vilkdavo is vietos, susiles vos pasibezdedavo, ir apsuku nekeldavo

Karbas svarus. O del ziedu nzn, mozna juos kaip nors paziuret ar sveiki?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 minutes(-ių), Dovydas_Bogdanovas rašė:

Variantas, iseitis keist tiktai anea?

 

Tik keist. Gali bandyt keist ziedus kaip sake pradziai, bet abejoju. Nusiimk cilindra, ziedus nuo stumo isdek i cilindra ir ziurek koks tarpas. Turi but minimalus vos vos tarpelis, o jei jau pora mm tai nekazka.

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 minutes(-ių), Dovydas_Bogdanovas rašė:

Karbas svarus. O del ziedu nzn, mozna juos kaip nors paziuret ar sveiki?

 

Issiemi grupe ir ziuri, ziedu pakeitimas dar niekam nepakenke, tik gausi naujas tarpines isidet, jei nutrinti bus tai del ju kompresija bus dingus, nu ir dar stumokli pasiziurek. Pas mane tai vps kai dingo trauka, issiemiau grupe, ir seip pas mane dviziede grupe, tai vienas ziedas ant tiek nusidevejes buvo kad net nutrupejo, o kitas vos laikesi, pakeitus ziedus visai kita trauka pasidare. Tikekis kad nebus cilas supistas, gausi keist grupe arba slifuot :D

Redaguota , redagavo Kentas_Ultimate
  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 22 valandas(-ų), Kentas_Ultimate rašė:

Issiemi grupe ir ziuri, ziedu pakeitimas dar niekam nepakenke, tik gausi naujas tarpines isidet, jei nutrinti bus tai del ju kompresija bus dingus, nu ir dar stumokli pasiziurek. Pas mane tai vps kai dingo trauka, issiemiau grupe, ir seip pas mane dviziede grupe, tai vienas ziedas ant tiek nusidevejes buvo kad net nutrupejo, o kitas vos laikesi, pakeitus ziedus visai kita trauka pasidare. Tikekis kad nebus cilas supistas, gausi keist grupe arba slifuot :D

 

prieš 22 valandas(-ų), Audrius_Adids rašė:

Tik keist. Gali bandyt keist ziedus kaip sake pradziai, bet abejoju. Nusiimk cilindra, ziedus nuo stumo isdek i cilindra ir ziurek koks tarpas. Turi but minimalus vos vos tarpelis, o jei jau pora mm tai nekazka.

Dekuj bachuriukai, pagelbėjot, ziedam vamzdiec buvo 

Daugiau tokiu!! <3

  • Už 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...