Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Simas_Vinea

Teisėsaugai - naudinga

Ar jūs norėtumėte gauti 50 procentų nuo baudos sumos ?  

38 balsai(-ų)

  1. 1. Ar jūs sutinkate už pirmą idėja ? Ar jūs sutinkate už antrą idėja ?

    • Taip - už pirmą
      28
    • Ne - už pirmą
      8
    • Taip - už antrą
      16
    • Ne - už antrą
      10


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,

 

I:

Taigi sėdėdamas sugalvojau tokį dalyką kurio jau labai senai reikėjo. Pavyzdžiui taksistai ankščiau gaudavo po kelis šimtus tik, dabar buvo atnaujinimas ir jie gauna po 5'000~6'000eu. Todėl reiktu to paties ir teisėsaugoje, nes šiuo metu kai pasiūlai baudą ir ją sumoka gauname tik 20 proc sumos, o 80 proc nueina nežinia kur. Kadangi reiktu tam tikros lygybės, norėčiau kad būtų atnaujintą į šiek tiek daugiau procentų, geriausia būtų 50proc, kad pusę sumos žaidėjui puse nežinia kur. Manau tai būtų teisingiausia. 

 

II:

Antroji mano idėja irgi labai vertinga ir reikalinga serveryje. Dabar pagaunant bėglį jį surakinus, kitas pribėgęs ir pagalvojęs, kad jis dar nesurakintas vėl daro /ant V_P ir jį atrakina. Tad mano pasiūlymas būtų toks. Bėglys gali atsirakinti su viela. Bet siūlau tokį dalyką, kad ji galėtu atrakinti arba tik tas pareigūnas kuris surakino arba tas kuris pasiūlė bauda. Manau mane supratote.

 

 

Ačiū už nuomones ! 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Albertas_Legend rašė:

Už, arba galėtu net 65% duot žaidėjui. O likusius į /dfondas

 

Visiškai pritariu tau, kadangi dabar nueina likusieji pinigai nežinia kur. Čia būtų nauda darbuotojui, ir jis gautu 65 %, o likę kaip tu ir sakai į /dfondas, būtų sąžiningiausia ir veltui nenueitu pinigai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Just now, Albertas_Legend said:

Už, arba galėtu net 65% duot žaidėjui. O likusius į /dfondas

50% ir taip yra daug, o į dfondą nedės. Jeigu mes gausim per daug pinigų tai vėl gi kris ekonomika sargo ir tiesiog tada bus pinigų nuvertėjimas ir kils kainos. Idėja tikrai gera ir praverstų teisėsaugoje, nes visgi mūsų "uždarbis" yra labai menkas. Aš už idėją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 56 minutes(-ių), Titanz_Joker rašė:

50% ir taip yra daug, o į dfondą nedės. Jeigu mes gausim per daug pinigų tai vėl gi kris ekonomika sargo ir tiesiog tada bus pinigų nuvertėjimas ir kils kainos. Idėja tikrai gera ir praverstų teisėsaugoje, nes visgi mūsų "uždarbis" yra labai menkas. Aš už idėją.

sargo ekonomika jau žemiau man atrodo nebegali nukrist

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

del pirmo pries nes mentai patys kalti kad nejima kysiu ir t.t. o jei nejema reiskia nereikia tu pinigu del antro pries nes surakina mentai ir palieka o kai rr padarai tai dar uz reloga gauni bana tad nereik cia nieko keisti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...