Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Voduf_Cornow

Daugiau namu vienam žaidėjui.

Pritari?  

89 balsai(-ų)

  1. 1. Pritari?



Rekomenduoti pranešimai

On ‎2017‎-‎04‎-‎08 at 4:11 PM, Voduf_Cornow said:

Ahoi, taigi sugalvojau gan paprasta įdėja, siūlyčiau padaryti taip kad vienas žaidėjas galėtu turėti daugiau nei viena nama,

bet norint nusipirkt antra ar trečia nama turėtum nusipirkti leidima už 100-200krd (/kreditai) (Naujam namui naujas leidimas),

bei žinoma leidima būtu galima nusipirkti už 10'000'000-15'0000'000€ (Su šia teorija pradėtu mažėti milijonų kiekis)

Aš už, arba tiesiog +1 100krd, +2 200krd ir t.t. o su milais tai brangiau reikia 50m +1, 100m +2 ir t.t.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš sutinku su šia idėja. Plius siūlau kai daro namų restarta butų nustatytas vidutinis pražaidimo minimumas minutėmis  nu pvz ten į men po 10min ar ilgiau jau kaip čia nuspręstų @Admin_Bumeris nes dabar užtenka vos prisijungti ir atsijungti ir tu namų nepanaikina. Tai šitas atnaujinimas padėtų kitiems turintiems kelius namus tureti viename acc ir nesivarginti dėl kito namo kai vyksta namų restartas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 34 minutes(-ių), Murcialago_Bige rašė:

Iki kokiu 3 namų gal ir gerai būtų. Jei kas sakysit ,kad per daug ir t.t tai visi žinot ,kad tikriausiai kas antras žaidėjas turi per kelis acc kelis namus, tai manau galėtu būti,kad vienam acc iki 3 namų,o dėl kitu acc kažką galvoti.

Čia galetu didėti tadar namų išlaikymas nes dabar už viena kainuoja 200 o pvz už 2 jau koks 500-600 o 3 jau 1000-1200 čia vėl galetu tuos limitus sugalvoti @Admin_Bumeris

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 22 valandas(-ų), Frozen_Inferno rašė:

Aš už, arba tiesiog +1 100krd, +2 200krd ir t.t. o su milais tai brangiau reikia 50m +1, 100m +2 ir t.t.

Tikrai per brangiai, reiktu kad po ~10m didėtu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...