Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Albertas_Legend

Titanz_Joker

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Alberras_Legend
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: @Titanz_Joker
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Metė visiems /bega pravažiuojantiems pro mane, šaudė bereikšmiškai (matosi kulkos efektas prie datos) P.S ponas Jokeris pats pasakė, jog kažką pateiks.P.S.S rytoi pateiksiu papildoma irodyma uz komandu piktniaudziavima. P.S.S.S taginu žmonės kuriem buvo užmesta bega, beja kito asmens nickas nesimato tai nežinau. @Airis_Dewy @Justas_Razgiukas @Lukas_Apa
  • Įrodymai: @Justas_Razgiukas nuotrauka, kad surakinti visi asmenys ir užmesta bega (įterpus ir justa):
    Spoileris

    822e2dc4b3e21fdbfcb2a5e94a4491bd850.png

    įrodymas, kad razgiuką patikrino pats jokeris (tai reiškia ir jisai bega užmetė): 

    Spoileris

    59dfe4bd70dbc1d0cee312d27d3db1d3665.png

    Mano nuotrauka, kad šaudo, ryškiai nesimato, bet matosi efektas.

  • Spoileris

    c031dac9368a9258d9a2d2ab662e080d854.png

  • /info lentelė: 
    Spoileris

    2c27ddd704046c71564484b20ef131cb565.png

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2 minutes ago, Albertas_Legend said:
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje: Alberras_Legend
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: @Titanz_Joker
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?: Metė visiems /bega pravažiuojantiems pro mane, šaudė bereikšmiškai (matosi kulkos efektas prie datos) P.S ponas Jokeris pats pasakė, jog kažką pateiks. P.S.S taginu žmonės kuriem buvo užmesta bega, beja kito asmens nickas nesimato tai nežinau. @Airis_Dewy @Justas_Razgiukas
  • Įrodymai: @Justas_Razgiukas nuotrauka, kad surakinti visi asmenys ir užmesta bega (įterpus ir justa):
      Reveal hidden contents

    822e2dc4b3e21fdbfcb2a5e94a4491bd850.png

    įrodymas, kad razgiuką patikrino pats jokeris (tai reiškia ir jisai bega užmetė): 

      Reveal hidden contents

    59dfe4bd70dbc1d0cee312d27d3db1d3665.png

    Mano nuotrauka, kad šaudo, ryškiai nesimato, bet matosi efektas.

  •   Reveal hidden contents

    c031dac9368a9258d9a2d2ab662e080d854.png

  • /info lentelė: 
      Reveal hidden contents

    9142aa61ec805cd9b3fcd406497717ae75.png

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.

Sveikas, kaip ir pats parašei savo skunde, "įrodymas, kad razgiuką patikrino pats jokeris (tai reiškia ir jisai bega užmetė):" buvau uždėjęs /bega Justas_Razgiukas, kad jis tau nepadėtų. Šaudžiau į Razgiuko padangas, kad jei pradėtų bėgti, tai būtų jį lengviau pagauti (kas nėra draudžiama, jei žaidėjas yra bėglys). Šalia tavęs esantys žaidėjai Airis_Dewy ir Lukas_Apa buvo ginklų prekeiviai, todėl ir juos buvau surakinęs kol mano kolega (Joes_Dream matsi tavo pirmoje nuotraukoje) atvyks ir išveš tave. Razgiukas minėjo, kad draudžiama šaudyti, kai neturi žaidėjas 80 star, bet tai buvo jo pačio susimaišymas, nes tokia yra taisyklė dėl drive-by naudojimo. O dėl ginklo naudojimą prieš nusikaltėlį: [GALI] Naudoti mieste ginklą, jeigu policijos pareigūnui gresia pavojus, arba nusikaltėlis bando pabėgti."Beto tavo nuotraukose nesimato kaip aš šaudyčiau be reikšmės. Ginklas buvo naudotas su tikslu sugauti bėglį kuris turėjo /bega statusą.

Gero vakaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Just now, Albertas_Legend said:

Sumesk įrodymus dabar kaip jie bandė man padėti. O dpkt nerašykit kad nepakanka kažko, pats titanas ką tik viską parašė :) 

Nepakanka įrodymų kad šaudau be reikšmės. Išvis tavo nuotraukose nesimato, kad šaudau. O man įrodymų nereikia, kad tau kažkas padeda, kai dėl savo saugumo ką nors surakinu. Pats minėjai, kad buvau uždėjęs /bega tai reiškia, kad jis bandė bėgti arba padėti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Kadangi esu glaudžiai susijęs su šiuo dalyku, tai galiu paliudyti, kad su mane surakinai tesiog random(nes važiavau pro šalį), uždėjai bėga ir pradėjai į mane šaudyti. Pro šalį važiavo dar viena motociklas visiškai nieko dėtas jam irgi uždėjai bėga ir surakinai, taipogi kaip matosi nuotraukoje uždėjai bėga Ginklų prekeiviams, kurie tesiog irgi važiavo pro šalį. Bet iš viso to norėčiau atgauti pinigus už sugadintą transportą ir šarvų pirkimą iš naujo.


Pildau:

Dėl chato man parodyk, kad aš jam rašiau G. SS nėra negali šaudyt,  vielą bent aš turėjau iš anksčiau tai man jie nieko nepadėjo, o kad jam (Albertui) parduotų nėra šansų per tokį atstumą.

prieš 33 minutes(-ių), Titanz_Joker rašė:

" buvau uždėjęs /bega Justas_Razgiukas, kad jis tau nepadėtų. Šaudžiau į Razgiuko padangas, kad jei pradėtų bėgti,

Šie tavo žodžiai įrodo, kad tu man uždėjai bėga ir man jau nebejudant pradėjai šaudyt.

Pildau:

Tai maždaug taip išeina tu gaudai bėglį važiuoja civilis pro šalį, gali sušaudyt jo mašiną surakint, nes jis tau atrodo, kad gali padėt? taip išeina? tai čia jau neperdaug sau leidi "teisėsaugininke" maždaug, "ajj tu man nepatinki uždėsiu bėga ,apšaudysiu, po to nuimsiu bėga ir busiu švarus ramus". Ir kaip Albertas sako kiekvieną kartą baudžiant iš /ita lentelės turi turėti įrodymus.

2017-01-24 at 20:00, Laurynas_Nolifer rašė:

[PRIVALOMA] Baudžiant žmogų visada būtina daryti įrodymus - nuotraukas (F8) ar vaizdo įrašus.

P.s. Dėkui už -Rep "Gerieji" Policininkai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 minute ago, Justas_Razgiukas said:

Kadangi esu glaudžiai susijęs su šiuo dalyku, tai galiu paliudyti, kad su mane surakinai tesiog random(nes važiavau pro šalį), uždėjai bėga ir pradėjai į mane šaudyti. Pro šalį važiavo dar viena motociklas visiškai nieko dėtas jam irgi uždėjai bėga ir surakinai, taipogi kaip matosi nuotraukoje uždėjai bėga Ginklų prekeiviams, kurie tesiog irgi važiavo pro šalį. Bet iš viso to norėčiau atgauti pinigus už sugadintą transportą ir šarvų pirkimą iš naujo.

Nespėjau pasidaryt SS, bet tu į chatą rašei g. Ir šiaip, ginklų prekeiviai pardavė tau ir kitam nrg vielą tai surakinau, kol jie neužpuolė jūsų. Tu netik važiavai pro šalį bet sustojai prie alberto kuris buvo surakintas, todėl įtariau kad jam padėsi, o atsarga gėdos nedaro. Kai pradėjai uždėjus /bega važiuot prie bėglio prašoviau padangas. Kad šaudyčiau į šiaip pravažiuojančius asmenis, taip nebuvo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

12 minutes ago, Justas_Razgiukas said:

Kadangi esu glaudžiai susijęs su šiuo dalyku, tai galiu paliudyti, kad su mane surakinai tesiog random(nes važiavau pro šalį), uždėjai bėga ir pradėjai į mane šaudyti. Pro šalį važiavo dar viena motociklas visiškai nieko dėtas jam irgi uždėjai bėga ir surakinai, taipogi kaip matosi nuotraukoje uždėjai bėga Ginklų prekeiviams, kurie tesiog irgi važiavo pro šalį. Bet iš viso to norėčiau atgauti pinigus už sugadintą transportą ir šarvų pirkimą iš naujo.


Pildau:

Dėl chato man parodyk, kad aš jam rašiau G. SS nėra negali šaudyt,  vielą bent aš turėjau iš anksčiau tai man jie nieko nepadėjo, o kad jam (Albertui) parduotų nėra šansų per tokį atstumą.

Šie tavo žodžiai įrodo, kad tu man uždėjai bėga ir man jau nebejudant pradėjai šaudyt.

Per tokį atstumą nėra šansų nes juos surakinau, o kaip ir sakiau nepasidariau ss dėl to "G", beto jei tu turi /bega aš tavo PADANGAS galiu prašauti. Nesimato Alberto nuotraukose kad šaudyčiau kažkur nuo stogo į civilius ar šiaip pravažiuojančius žmones kurie neturi /bega statuso.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...