Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Ernestas_World

Pora idėjų medikams

a  

121 balsai(-ų)

  1. 1. Už pirma idėja

    • Taip
      107
    • Ne
      14
  2. 2. Už antra idėja

    • Taip
      103
    • Ne
      18


Rekomenduoti pranešimai

Sveikas tikrai puikus butu pirmas atnaujinimas, nes tada pakiltu ir tolimuju reisu vairuotoju darbas, nes reiktu daugiau vezti vaistineliu ir galima butu padaryti didesnes kainas uz atvezima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Pritariu idejoms, ypac reikia atsizvelgti i 200 HP turejima. T.Y. jas galima gauti tik is savo gyvenamojo nuosavo busto, bet juk ne kiekvienas zaidejas turi savo nama serveryje, todel manau reikia sia paslauga padaryti visiems prienama ir teikiancia mediku pagalba. Aciu uz demesi s*kau visa menesi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš prieš, nes ir taip vasara iškvietimų sumažėja, nes žaidėju sumažėja, o beje nemanau kad savininkas, darytu taip, kad sumažėtu ADMIN pirkimas, jam kaip tik reikia, kad juos pirktu, cia tik mano nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Lukas_Klebonckis rašė:

Aš prieš, nes ir taip vasara iškvietimų sumažėja, nes žaidėju sumažėja, o beje nemanau kad savininkas, darytu taip, kad sumažėtu ADMIN pirkimas, jam kaip tik reikia, kad juos pirktu, cia tik mano nuomonė.

Tai adminas turi kitų privilegijų, o ne vien pasihealinimas, o jei jau nusiperki admin tai kam tada vstk tų medikų o dar pirkti vaistinėlę, jei gali nemokamai pasihealint? Kas pirko tuos admin, tas ir pirks. O Gari dėl kainos, tai nereikia per dideles, nes daugiausia medikus kviečia naujokai, kurie net vip neturi, tai ką bekalbeti apie 50k. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

uz, ziauriai geros ir protingos idejos, aisku kaip keli rida arba vezioji arba kazka pns, gali nupirkti pas medikus tuos vaistineles pvz 5 manau butu geriausia, kaina tegul nusprendzia bumeris, o del 2 idejos, manau irgi nebloga, 200 hp naudoja visada mafijos/gaujos kaip vaziuoju i veiksma kazkoki tai, jie galetu iskviesti medikus, ir tie medikai galetu jiems duoti po 200 hp, bet aisku irgi, kaina tegul nusprendzia bumeris. As manau kad sitos idejo labai labai geros. @Admin_Bumeris Tai va bumeri, prasau tave padaryti medikams sita atnaujinima, LABAI LABAI GERSIU TAVE

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...