Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vamp_Fixer

Mazvydas_Nesakysiu

Rekomenduoti pranešimai

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Vamp_Fixer
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: @Mazvydas_Nesakysiu
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?:Grobimo metu,buvau patikrintas ar turiu narkotiniu medziagu,rades jog ju turiu ju neatime bet paliko mane su star nors buvo grobimas,nemandagus bendravimas,nors yra teisesaugininkas(p,s aiskina jog netycia pasispaude)kaip taip imanoma padaryt kad auto patikrintu kaip jis aiskina..
  • Įrodymai:
     
  • /info lentelė:
     

    1.png

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime?Ne
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

8 hours ago, Vamp_Fixer said:
  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Vamp_Fixer
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: @Mazvydas_Nesakysiu
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?:Grobimo metu,buvau patikrintas ar turiu narkotiniu medziagu,rades jog ju turiu ju neatime bet paliko mane su star nors buvo grobimas,nemandagus bendravimas,nors yra teisesaugininkas(p,s aiskina jog netycia pasispaude)kaip taip imanoma padaryt kad auto patikrintu kaip jis aiskina..
  • Įrodymai:
      Hide contents
  • /info lentelė:
      Hide contents

    1.png

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime?Ne

Sveikas sorry uz ta nemandagu bendravima bet tikrai pas mane yra bind programa su kuria priejus prie zmogaus iskarto patikrina.+tai darbo turi būti papeikimas o ne skunduose as nenusižengiau taip žiauriai kaip kiti darbuotojei ir tikrai žinau kad už toki menka nusižengima neturiu buti išmestas nes dirbu jau daug laiko teisesauga ir tai pirmas atvejis kaip taip nutiko. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Suprask ta pirma,ar ne pirma,bet nusizengi taisyklemis ,sy karta atsiprasai o kaip karo.metu rasiau visai kitaip bendravai,,teisesaugininku gali dirbti ir menesy ir metus bet 1klaida sugriauna karjera.Tavo klaidos.

1.Tikrinai narkotikus,grobimo metu

2.Tikrinai narkotikus ligoninei

3.Palikai mane grobimo metu,stoveti su star,

4.Nemandagus bendravimas,atsakikly yra like

5.Tiesiog turi buti nubaustas rimtai,kad daugiau taip nedarytum.Ir man tas tavo keybindaa idomus jai pats tikrina kaip prieini prie zmogaus....

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 hour ago, Vamp_Fixer said:

Suprask ta pirma,ar ne pirma,bet nusizengi taisyklemis ,sy karta atsiprasai o kaip karo.metu rasiau visai kitaip bendravai,,teisesaugininku gali dirbti ir menesy ir metus bet 1klaida sugriauna karjera.Tavo klaidos.

1.Tikrinai narkotikus,grobimo metu

2.Tikrinai narkotikus ligoninei

3.Palikai mane grobimo metu,stoveti su star,

4.Nemandagus bendravimas,atsakikly yra like

5.Tiesiog turi buti nubaustas rimtai,kad daugiau taip nedarytum.Ir man tas tavo keybindaa idomus jai pats tikrina kaip prieini prie zmogaus....

uz toki suda turiu i blista patekti nebesapnuok tu gal biski atsigauk nieko blogo cia nepadariau nei drive-by nebuvo nei kas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

34 minutes ago, Vamp_Fixer said:

Niekas nesako kad blisto bet turi buti tinkamai nubaustas.nesinervuok uz savo klaidas

vps ramus esu jeigu uz toki suda cia turi ismesti mane

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...