Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Anzhi_Makhachkala

Rokanis_Public

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Rokanis_Public
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: INV.
  • Žaidėjas yra administratorius (-ė)?: Taip. ( I lygio )
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
  • Nurodyti tikslų sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Visas video.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas atsakau uz rokanis nes jam atimtos rasymo teises. Pats tave video veluoja nes kaip masina buvo sone 0.2 sec  paskui tau ji  rode priesais mane,. Killer saude i mane bet tau rode kad kulkos pataike nes as buvau uz masinos o kam rode kad jis kulkas pataiko i masina.Ir beje nera hp lenteles nes ten kur buvau buvo daug masina ir nu ju lagas yra kur bebutum visi zaidejai ta zino puikiausiai.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 12 minutes(-ių), Nike_Omny rašė:

Sveikas atsakau uz rokanis nes jam atimtos rasymo teises. Pats tave video veluoja nes kaip masina buvo sone 0.2 sec  paskui tau ji  rode priesais mane,. Killer saude i mane bet tau rode kad kulkos pataike nes as buvau uz masinos o kam rode kad jis kulkas pataiko i masina.Ir beje nera hp lenteles nes ten kur buvau buvo daug masina ir nu ju lagas yra kur bebutum visi zaidejai ta zino puikiausiai.

nemeluok as tave ir prie kuzimti saudziau irgi nelipo kai liko vos 10hp ir kai saudziau viskas buvo gerai niekas neatsiliko net cytinai kaip reikalas pats maciau

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...