Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Night_Asaultt

Dėl garažo

garažas  

8 balsai(-ų)

  1. 1. ar norite tokio dalyko ?

    • taip
      6
    • ne kodėl parašysiu komentaruose
      2


Rekomenduoti pranešimai

pl pl pl zmones klausykit kiekvienas zmogus turi savo ideja ir jai jis nori jos tai nereik ant jo varyt ok?

Šeip ideja gana gera nes daugiau kaip puse mechaniku nemoka nrml nutiunint pasakai zalia nutiunina gelsva nrml ane?

srr for that mechu direkas.

bet ne nu rimtai priima i darba visokius kurie tik teorija tik temoka ir nutempimus.

Tai va žodžiu aš esu UŽ , ir neiškinkit kad nesamone.

Tik tiuningas garaže galetu kainuot 2x arba 3x brangiau čia kaip bumeris nuspres. 

Taigi tau galvot @Admin_Bumeris

Taigi geru vertimu žmogau ir dw. 

Ir kad detale ne nusipirkt o tesiog uzsidet tiuninga savo garaze kaip tune garaze

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

26/04/2017 at 18:34, Marka_Fierro rašė:

pl pl pl zmones klausykit kiekvienas zmogus turi savo ideja ir jai jis nori jos tai nereik ant jo varyt ok?

Šeip ideja gana gera nes daugiau kaip puse mechaniku nemoka nrml nutiunint pasakai zalia nutiunina gelsva nrml ane?

srr for that mechu direkas.

bet ne nu rimtai priima i darba visokius kurie tik teorija tik temoka ir nutempimus.

Tai va žodžiu aš esu UŽ , ir neiškinkit kad nesamone.

Tik tiuningas garaže galetu kainuot 2x arba 3x brangiau čia kaip bumeris nuspres. 

Taigi tau galvot @Admin_Bumeris

Taigi geru vertimu žmogau ir dw. 

Ir kad detale ne nusipirkt o tesiog uzsidet tiuninga savo garaze kaip tune garaze

Pasakai ID spalvos ir nudazo, zaliu spalvu pilna, is kur zinot jiems?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 23 valandas(-ų), Jovaras_Rad rašė:

Pasakai ID spalvos ir nudazo, zaliu spalvu pilna, is kur zinot jiems?

As kalbu kad padarytu garaze, tune garaza kur jokiu id nereik zinot reik tik paspaust ant norimos spalvos kvadrato, arba tesiog nueini i google ir pasiziuri id tai ne reik pas mechus dar sedet 10min kol dar suras. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...