Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Frozen_Inferno

Treniruočių paįvairinimas

Balsavimas  

25 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikia šios įdėjos?

    • Taip
      19
    • Ne
      5
    • Galbūt
      1


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, prieš porą dienų išėjo atnaujinimas, jog teisėsaugos sričių valdžia gali sukurti savo reidus, taigi man šovė įdėja. @Admin_Bumeris

 

 

\\Mano įdėja būtu tokia//

 

 

Padaryti A51 / A52 zonose irgi komandą su kuria būtu galima sukurti treniruotę. Taprasme sustačius taikinius arba kliutis būtu galima juos išsaugoti.

 

 

\\Kokia iš to nauda?//

 

 

Būtu galima padaryti įvairesnes treniruotes, arba tiesiog sutaupyti laiką. Pvz nereiktu kiekviena karta statyti iš kliučių ringus [prasišaudymui], nes juos būtu galima išsaugoti ir taip būtu sutaupomas laikas.

Su taikiniais būna labai retai arba išviso nebūna treniruočių, todėl nereiktu jų kiekvieną kartą statyti ir būtu galima sugalvoti daug įvairių treniruočių bei manau jos būtu dažniau.

 

*****************************************

 

Šį kartą tiek. Balsuokite, reiškite nuomone, papildykite.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Dėl tų [Prasišaudymo] ringų statymo, tai manau reiktu palikt, nes duodama tiems naujokams pastatyt, kad jie moketu, tas kliutis dėt.

Nes manau, kad jei atėjus į tą zoną, surašius komandėlęs, pasišaudai ir neber ką veikt, o ten statant, kažką kuriant, tai ir yra manau viena iš treniruotės daliu,

bet dėl kitų tai aš visiškai UŽ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

4 minutes ago, Lukas_Klebonckis said:

Dėl tų [Prasišaudymo] ringų statymo, tai manau reiktu palikt, nes duodama tiems naujokams pastatyt, kad jie moketu, tas kliutis dėt.

Nes manau, kad jei atėjus į tą zoną, surašius komandėlęs, pasišaudai ir neber ką veikt, o ten statant, kažką kuriant, tai ir yra manau viena iš treniruotės daliu,

bet dėl kitų tai aš visiškai UŽ.

Kliučių deliojimas yra patikrinamas kvalifikacijoje. Juk treniruotė nesusideda tik iš ringo, tas ringas yra tam, kad prasišaudyti. Juk būna komandinis šaudymas ir t.t. O čia kaip sakiau, tie išsaugojimai galėtu būti, tam, kad sugalvoti kažką įdomaus, nes būtu galima delioti daug kliučių.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...