Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Paulius_Narkomanas

Teisėsaugai pasiūlymas.

Ar sutinkate su šiuo pasiūlymu, kuris pagyvintu teisėsaugos darbą?  

12 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkate su šiuo pasiūlymu?

    • Taip
      5
    • Ne
      7


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, pagalvojau, kad mano pasiūlymas galėtu pakeisti truputi teisėsaugos veikla. Tai ilgai negaišiu laiko ir papasakosiu apie savo pasiūlymą.

 

Taigi kaip žinome visos teisėsaugos sritys turi ginklų dėžę kurioje duoda ginklų, heal ir šarvų.

Spoileris

1798dc70a199596395a0f719a4124a83268.png

Mano pasiūlymas būtų toks, kad kur duoda ginklų heal ir šarvų, tiesiog perkeltu į šioki toki konteineri - kuriame būtų speciali dežė kurioje užliptume gautume tik heal, šarvų, /taz, skydas ir /armour

O toje senoje dežėje būtų tik teisėsaugininkui skirti ginklai, arba atvirkščiai.

Spoileris

aee166f32b314565584e2c84024c4a87366.png

Kodėl šito atnaujinimo reiktu? Tiesiog šis atnaujinimas būtų kitoks nei dabartinis, pabodes ir pasenes. Prieini ir gauni visko nuo pilno heal iki ginklų.

Mano pasiūlyme reikėtu jau viska kitaip daryti, nes reiktu nubėgti iki to konteinerio pasiimt visas būtinas teisėsaugininkui darbo priemones (taz. armour, skydas)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 11 valandas(-ų), Don_Sabotini rašė:

Taigi dar geriau, kad viską gauni užlipęs ant dėžės. Skydas, taz ir armour yra atskiros komandos. 

Tai va, butu idomiau zaisti, jeigu reiktu butinai nubegti iki to konteinerio ir pasiimti visas darbo priemones. Nekalbame kas geriau, o kas blogiau, svarbu butu idomiau ir kazkas naujo. Pvz realybei taip nera ateini i viena patalpa ir viska gauni.... Nesamone gryna. + Galetu @Admin_Bumeris padaryti, kad tik kaip uzlepi ant tos dezes, kad tik tada leistu pasiimti taz skydas armour ir t.t

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...