Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Vaidas_Warren

Falling(Drift video)

Rekomenduoti pranešimai

Kad seni, pirmas video tas Zetas, baisiai mėto  vairą, tai susuka į kairę, dešinę ir šūdinai atrodo , driftas eina vientisai ir stenkis kuo ilgiau tą posukį sukt, o ne įsukt į kiemuką apsukt porą ratų ir fsio.


El. Joe



 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

2017-05-04 at 14:48, Joe_Morello rašė:

Kad seni, pirmas video tas Zetas, baisiai mėto  vairą, tai susuka į kairę, dešinę ir šūdinai atrodo , driftas eina vientisai ir stenkis kuo ilgiau tą posukį sukt, o ne įsukt į kiemuką apsukt porą ratų ir fsio.


El. Joe



 

 

Na tą patį ir aš norėjau pasakyti..

 

Pačiame pirmame filmuke pastoviai sukinėji vairą ir visiškai gadina vaizdą, o antrame irgi lygiai tas pats. Kaip Joe ir sakė stenkis kuo ilgiau sukti posūkį iš toliau biškį užmesk tą mašiną ir tegul ji eina kaip širšė, o ne vairą dešinėn kairėn dešinėn kairėn.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

5/18/2017 at 15:42, Dwayne_Master rašė:

Na tą patį ir aš norėjau pasakyti..

 

Pačiame pirmame filmuke pastoviai sukinėji vairą ir visiškai gadina vaizdą, o antrame irgi lygiai tas pats. Kaip Joe ir sakė stenkis kuo ilgiau sukti posūkį iš toliau biškį užmesk tą mašiną ir tegul ji eina kaip širšė, o ne vairą dešinėn kairėn dešinėn kairėn.

Tu ne mane mokyk, o jį :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Hmm, vienas iš neigiamų komentarų bus mano. kodėl? žiūrėk .

 

SPORTAI VISIEMS gerai žinoma, neslysta pilnu kampų kokių turi slysti ELEGY mašina ar driftinant. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...