Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Zydriux_Elegy

Seni Accountai.

Ar sutinkat su mano pasiūlymu?  

43 balsai(-ų)

  1. 1. Ar sutinkat? Jei nesutinkat,argumentuokit į komentarus.



Rekomenduoti pranešimai

prieš 13 minutes(-ių), Tony_Banderas rašė:

baxuras, as tai neturiu, bet kiti turi, pvz draugelis sukiso saibikes ir 12k versla tur. btw is ko jau taip sprendi kad dar pora metu pagyvuos :DD

Irgi ikišau į sarg'ą apie ~100 €, bet aš grąžinau apie pusė tai tikrai ;) Tavo draugas nemoka elgtis su verslų reiškias. O dėl sarg'o gyvenimo, tai ir taip yra aišku - Aktyvumas silpnas, aišku lošia kažkokie gyvenimo nepatenkinti ( NE VISI ), forever alone snūkiai ir kieti sėdi :D Darbai jau apmirė - Apsauga | Taksi | dar kažkokie du darbai rods buvo, nebelošiu tai nžn, pamiršęs. O kaip pagyvinti sarg'ą aš žinau, tik nesidalinsiu įdėjomis ;) Tegul galvoja pats, perka įdėjas arba aš sukūrsiu servery ir įdėsiu ten ką sugalvojau :) Bet tai jau kitą istoriją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 17 minutes(-ių), Psycho_Gaming rašė:

Irgi ikišau į sarg'ą apie ~100 €, bet aš grąžinau apie pusė tai tikrai ;) Tavo draugas nemoka elgtis su verslų reiškias. O dėl sarg'o gyvenimo, tai ir taip yra aišku - Aktyvumas silpnas, aišku lošia kažkokie gyvenimo nepatenkinti ( NE VISI ), forever alone snūkiai ir kieti sėdi :D Darbai jau apmirė - Apsauga | Taksi | dar kažkokie du darbai rods buvo, nebelošiu tai nžn, pamiršęs. O kaip pagyvinti sarg'ą aš žinau, tik nesidalinsiu įdėjomis ;) Tegul galvoja pats, perka įdėjas arba aš sukūrsiu servery ir įdėsiu ten ką sugalvojau :) Bet tai jau kitą istoriją.

sekmes kuriant toki serva kaip sarga, kuriam los +400 ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 4 minutes(-ių), Freddy_Orton rašė:

sekmes kuriant toki serva kaip sarga, kuriam los +400 ;)

Ne Sarg'ą :) Iš Sarg'o nebus įmamos įdėjos net. Viskas bus įmama iš atminties ir europietiškų, USA serverių ir kitų žaidimų ;) Bet čia tik ateitis, yra ir kitų reikalų kol kas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Puikus tavo pasiūlymas. Pvž Vaidzius_Prada yra rcone visam laikui. Jo nuimti nebeįmanoma. O jei ir įmanoma, tai kainuos daug kreditų. Jo verslas siekia 250k/min. Jis jau nelošia ilgą laiką, todėl jo ir visų kitų žaidėjų, kurie yra uzbaninti reikia acc naikinti. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...