Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Rokas_Problem

Inovacija Reporteriams!

Jūsų nuomonė  

74 balsai(-ų)

  1. 1. Už/Prieš



Rekomenduoti pranešimai

   Sveiki brangūs draugai ir bičiuliai. Tikriausiai visi žinote, kad /skelbimai yra visiškai nenaudojamas ir nepasiteisinęs dalykas. Siekdami tiek atnaujinti Reporterių darbą, tiek įnešti naujų idėjų sugalvojome, kad vietoj šio dalyko reikia įdėti realias skelbimų lentas (stendus) pavyzdys:

 

Spoileris

92bf332461ab56a13a706ecfee0be47c993.png

 

Statymo principas būtų toks pats kaip baldų, tiesiog, kad įdėti lentą reiktų stovėti prie kažkokios sienos. Skelbimų lentas nusipirkti būtų galima bazėje už atitinkamą kainą. Jų būtų keletas rūšių: paprastos, žybsinčios, tam tikra spalva. Taip pat dar galėtų būti atitinkamų dydžių.

 

/skelbimulenta(1-3 čia tarkime rūšis) [dydis] [trukmė] [tekstas]

 

Taip pat reikėtų įmesti komandą su kurią direktorius/pavaduotojas/įgaliotiniai galėtų peržvelgti stendus, kad nebūtų nesąmoningi tekstai ir kažkokios kitokios nesąmonės. Kainas, taisykles, vietas kuriose galima statyti nustatytumėme ir pasidarytume patys. Šios lentos tikrai bet kur nesimėtys, bus tam tikros vietos nustatytos, kur bus galima įdėti tam tikrą kiekį stendų.

 

Manau mintį maždaug pagavote. Išreikškite palaikymą ir paramą paspausdami +rep. Jei turite pastabų ar kokių pataisymų būtinai rašykite į komentarus.

 

@Admin_Bumeris

 

Reporterių direktorius Rokas_Problem

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nezinau ar teisingai supratau, bet visi gales nusipirkti skelbimu lenta ir ten palikti savo skelbima? Nepasidarys painiava, kai visi i savo sklypus sumes daug tu lentu, ir kils balaganas? 

Ar negeriau butu padaryti atskira zona skelbimams, kad tarkim ir tplv masinu pardavimu aikstelele ideti namuka su dideliu vidaus interjeru kur butu visu zmoniu skelbimai, aisku suskirstyti pagal Masinas, namus, ir t.t. kad butu suprantama. 

O kad nebutu nesamoniu, ta lenta galiotu tarkim nuo 2h iki 24h, 

Ir tada jau butu Jusu ideja - 

Kad pirkti pas jus, dydi, trukme ir visa kita issirenki pats, ir t.t. ( per tlf negaliu kopijuot..)

Aisku cia tik mano mintis, galbut nusnekejau i lankas

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš siūlyčiau, kad reporteris nuo tam tikro rango tik galėtų padaryti šitas lentas ir jos būtų tik kokiose 5-7 vietose serveryje, pvz teleporte, lv turguj, lignonineje. Ir žaidėjas iškvietęs reporterius galėtų pasakyti kokio skelbimo nori ir tada tavo darbuotojas paskelbtu ta skelbima.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 6 minutes(-ių), Edas_Green rašė:

Nezinau ar teisingai supratau, bet visi gales nusipirkti skelbimu lenta ir ten palikti savo skelbima? Nepasidarys painiava, kai visi i savo sklypus sumes daug tu lentu, ir kils balaganas? 

Ar negeriau butu padaryti atskira zona skelbimams, kad tarkim ir tplv masinu pardavimu aikstelele ideti namuka su dideliu vidaus interjeru kur butu visu zmoniu skelbimai, aisku suskirstyti pagal Masinas, namus, ir t.t. kad butu suprantama. 

O kad nebutu nesamoniu, ta lenta galiotu tarkim nuo 2h iki 24h, 

Ir tada jau butu Jusu ideja - 

Kad pirkti pas jus, dydi, trukme ir visa kita issirenki pats, ir t.t. ( per tlf negaliu kopijuot..)

Aisku cia tik mano mintis, galbut nusnekejau i lankas

 

Visų pirma tai valdžia nustatytų trukmes, kuriose vietose būtų galima statyti (įgyvendinus pradžiai statysime lankomiausiose serverio vietose ir tam tikrą kiekį), kokius dydžius gali daryti darbuotojas ir kitas taisykles. Niekas čia kaip nori nedarys, viskas bus atitinkamai pagal taisykles.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Valentinas_Kasteckis rašė:

 

Aš žiūrėjau, visas darbas žiūrėdavo kur aš dirbau, ką čia apgaudinėji?

Apie ką tu išvis kalbi? Aš tau aiškinu, kad /skelbimai yra visiškai nenaudojamas, o kai kuriems galbūt net nežinomas dalykas. Siekant išspręsti šią problemą siūlome prieinamesnį variantą tiek serveriui, tiek patiems Reporteriams. Norime, kad šis pasirinkimas būtų tokios pačios paklausos kaip ir skelbimai į /x.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...