Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

John_Kerey

Augis_Darty

Rekomenduoti pranešimai

  • Gaujos/mafijos nario Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje: @Augis_Darty
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Neleistino ginklo naudojimas per karą
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]:
    Spoileris

    f67b29907b1e9e3fecc7bcc5bf3d599e776.png

  • /info lentelė
    Spoileris

    e7b22a663ae0cd4399b3eea96844fa1f656.png

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Taip, bet tik šešiom valandom baną gavo.

 

Pildau: Greičiausiai turėjai 1 AWP kulką tokiems atvejams ir ją panaudojai. Jeigu jį būtų nušovęs kitas žmogus - kitą žmogų ir rodytų (Nesvarbu civilis ar ne, sistema rodo kas ir ką nušauna). O dėl žodžių - juos pasakyt galima kaip nori ir kada nori, todėl tai ne įrodymas. Sistema fiksavo, kad šaudei iš AWP ginklo kuris yra neleistinas ir turi būti nubaustas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gerai pradėkim nuo šito video.

aš šaudžiau į jį su deaglu, o paskui nušovęs lipau ant viršaus stogo kaip tą bičą kažkas nušovė su AWP. Kai jį nušovė aš pasidariau screena su /ginklai

8484126a714b0084811d5bef3d6cfae168.png

AWP tuo net momentu neturėjau.

KITAS VIDEO:  

 

Isijunkit 19 sėkunde. Tuo metu aš sakau per ts, kad lipu į viršu, o sounduose girdisi kaip šaudo kažkas iš awp, kaip aš galėjau šaudyt lipdamas įdoomu man :D 

Tada 27 sekunde sakau "WTF SU KUOM AŠ NUŠOVIAU" 

Ir galiausiai 32 sekunde sakau kad "AŠ NET NETURIU AWAPO"

 

@Admin_Bumeris pasižiūrėk, kad aš net nuo karo pradžios awp nepirkau ir nerašiau komandos kad gaučiau admin ginklus. 

Žodžiu tikrai nešoviau iš to awp kam man to reikia? Juk esu per daug patyręs tose gaujose tokius dalykus daryt.

 

PILDAU: Pasižiūrėjus video kampą kur tas bičas stovi ir kurioj vietoj aš buvau fotkej praktiškai net neįmanoma pataikyt iš tokio kampo, nes jis tupėjo. Čia susibugino sistema tikrai, tad spręsti čia jau jums.

Pildau: Rašai, kad turėjau 1 kulką awp, o girdi video kaip kažkas šauną iš to awp ne vieną kartą.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...