Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Salvis_Gta

Afigenas_Mantas

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Afigenas_Mantas
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: aim/inv
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime? ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
    Spoileris

     

     

     

  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0:02 0:07 pataiko visas ir nelimpa iš šono kulkos. 0:07 iki 0:11 nelimpa bei pataiko ahujėnai. 0:15 iki video galo pataiko ahujėnai bei vėl nelimpa kulkos
  •  
  • antras video : 0:07 iki 0:12 pataiko visas kulkas į šokinėjanti ir bėganti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gerai, o kas čia turėtų būti blogai šitoje situacijoje?

1. Veiksmas vyksta ant villos, šaudau Pukiz_Lost. Jis bėga link manęs, o aš šaudau atsitupęs, pirmas tris kulkas suleisti buvo nesunku, nes jis bėgo lygiagreičiai į mane, ketvirtą kulką pataikiau persivertęs ir atsistojęs ir nesunkiai, nes jis užtraukė žolės, todėl pristojo.

2. Vėliau šaudau į žemę į Butauta, pataikau nedaug, bet ir jo pačio nesimato, tu filmuoji juoda + aš stoviu už bugintų villos kampų, todėl kaip matau man nelimpa porą kulkų.

3. Šaudau į Bmw_Deimantas ant juodo, pataikau atsitupęs kelias kulkas, viskas yra sušaudyta proporcingai.

Nemanau kad aš čia kažkur naudoju neleistinas modifikacijas, paaiškinau tau bei Fokus visas situacijas. Plius problema man sudaro mano 100 ping ir fps bazėje. Kadangi mano internetas ne vienas iš stipriujų, tai galėjo šiek tiek prisidėti. Spręsti jums

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...