Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Irmantas_Irma

Zenia_Jackson

Rekomenduoti pranešimai

Anketos forma:

 

  • Jūsų Vardas_Pavardė serveryje:Irmantas_Irma
  • Teisėsaugininko Vardas_Pavardė sarg.lt serveryje:@Zenia_Jackson
  • Kokį pažeidimą padarė teisėsaugininkas?:Šaudymas be darbinės uniformos pasiklausiau Fokuso ar gali teisėsaugininkas šaudyt be uniformos kaip aį į jį šaudžiau sakė jis negali.
  • Įrodymai:Čia įrodymai kad jis teisėsaugininkas ir tranko daro non rp ir pradedu šaudyt
    Spoileris

     

  • /info lentelė:O čia pažėidimas kaip jis į mane pradeda šaudyt ir gale /info lentele
    Spoileris

     

  • Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime?Ne
  • Papildau:Ar tu supranti idiote kad tu negali manes šaudyt ir kodėl tu ten non rp dariai? Ir kodėl tu bandiai šaudyt į mane ir pradėjai bėkt nuo manes kad nicko nesimatyt?Ir tu negali į mane šaudyt su mp5 nes tu nedirbi ir tu negali turejai pasidaryt įrodymus ir tada persirengt į darbine uniforma uždėt bėga vsio dzila čia su tavim.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Visu pirma, kaip pats įkėliai video. Matosi, kad pradėjai šaudyti į mano transporto priemonę ir bandžiau darytis įrodymus, bet mačiau, kad pradėjai šaudyti į patį mane, ir nesugebėjau daryti įrodymus, nes bėgau, kad nenušautum manęs .Tad nusprendžiau gintis. 2. pasakyk tu man dabar ar labai nukenėtejai, kad nuėmiau ~8 tavo šarvų ir dėl tokių dalykų gaišini moderatorių, mano ir savo laiką? 3. Tokie kaip tu kenkia visai sarg.lt bendruomenei ir normaliem žmonėm, kurie čia ateina linksmai ir gerai praleisti laiką. + tokie kaip tu bando įdėti i teisėsaugų juodajį sarašą už menkus nusižengimus, kuriuos pats sukėlei. 4. Norėčiau, kad tokių žmonių mažėtų pasaulyje, o manau visi padarome ir nesusimąstome dėl menkų nusižengimų, ne tik servyje, bet ir realiame gyvenime. PEACE!

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...