Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Nikotinas_Narkomanas

Pasiūlymas žmonių vežėjams

Vežėjams  

15 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikėtų įteisinti šią komandą?

    • Taip
      10
    • Ne,viską argumentuosiu komentaruose kodėl
      5


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki visi,turiu pasiulymą žmonių vežėjams,visi žinom kad yra žmonių kurie naktį vežioja žmones už tarkim 150k/h 200k/h bet būna ir apgavysčių atvejų kai žmogus duoda vežėjui pinigus ir vežėjas dingsta ar da ką nors

Taigi turiu pasiūlymą panašiai kaip A.V įteisinti komandą /veziosiu V_P [Kaina] [minutės] tada būtų abipusė nauda,niekas nebūtų apgautas.

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 14 minutes(-ių), Dwayne_Master rašė:

Galvoji pirmą kartą siūlo? Geriau prieš darydamas/siūlydamas idėją peržiūrėk idėjas, nes gaunas kaip free postinimas..

Na aš dar naujokas,nemaniau net kad tokia įdėją kažkas galėjo pasiulyt

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 2 valandas(-ų), Arensas_Samp rašė:

Aš jau kelinta karta parašysiu "Tai gal tada apsaugą iškarto naikinam su tokias pasiūlymais?" Ir iš kur ištraukėt kad yra komanda /vazuosiu

 

Trumpai keturiais žodžiais Ai gerai, tik nespang

Aš nesakau kad reikia naikinti tą apsaugą,nes būna kad apsauga naktį nedirba.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 34 minutes(-ių), Arensas_Samp rašė:

Tai kam tada tokios pačios komandos, čia jau tiktai nesąmoninga ir + tegul pasitiki tais žmonėm ar dar ten kažką, jei taip nepatinka tai nevežiokit 

Tikrai ne tokia pati komanda /veziosiu

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 20 valandas(-ų), Nikotinas_Narkomanas rašė:

Na aš dar naujokas,nemaniau net kad tokia įdėją kažkas galėjo pasiulyt

Nekreipk demesio i ji, demesio trukumas vaikui, gal kas kada ir buvo ta ideja, bet ji paskendusi tarp postu.. Ja rasti lygu prazilti.. ;] geras pasiulymas as uz, mane ne karta yra apgave ;D kaip naujokas gan aktyvus tu +rep ;]

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Siūlyta daugybė kartų. Jei nepadarė pirmą kartą, nepadarys ir šįkartą. Aš vapšie už vežiojimą su nuosava car neimu pinigų. Džiaugiuosi, kiad kažką vežiodamas galiu sau ridos pasikelti, o jei puikiai išvežioji žmonės patys duodi €. Ir be to - Pinigai laimės nesuteikia. Turiu daug pinigų ir viską turiu nusipirkęs ko man reikia. Ir kas iš to? Man pinigai laimės nesuteikia, todėl aš per event juos dalinu ir jų negailiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...