Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Justas_Razgiukas

Namai

Ar tai yra naudinga?  

11 balsai(-ų)

  1. 1. Ar tai yra naudinga?

    • Taip
      7
    • Ne
      4


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki, manau aš esu ne vienas, kuris nori nusipirkti namą, sklypą ar kitą nekilnojamą turtą šiame serveryje. Tačiau ieškodamas namo kurį galėčiau nuspirkti atkreipiau dėmesį, kad daugelį namų ar sklypų turi vienas žaidėjas. Tai norėčiau pasiūlyti įdėją, kad vienas žmogus negali turėti daugiau nei 2 Namus. Taip sakau 2, o ne vieną, bet ne taip kaip kaikurie perka po 10 ar net daugiau namų ir iš to darosi pinigus serveryje ar realiame gyvenime. Ir manau jūs pagalvojote apie Janu arba kitaip TPVIPAdministracija. Ir žiūrint, kaip jis neleidžia žaisti kitiems, ar įsigyti logiškomis kainomis namus jau tikrai atsibodo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Iš dalies pritariu iš dalies ne, serveryje yra daug namu isvis neidetu, kad galėtų juos nusipirkt. Mano varijantas būtų, kad įdėtu pickupa ten kur ju nėra ir būtų galimybe nuspirkt. Yra miesteliai kuriuose yra namu, bet nėra pickapu, kad juo galėtum pirkt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Zilvis_Kva rašė:

Iš dalies pritariu iš dalies ne, serveryje yra daug namu isvis neidetu, kad galėtų juos nusipirkt. Mano varijantas būtų, kad įdėtu pickupa ten kur ju nėra ir būtų galimybe nuspirkt. Yra miesteliai kuriuose yra namu, bet nėra pickapu, kad juo galėtum pirkt.

Juos irgi nusipirks Janu kaip pvz ir kas tada?

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 8 minutes(-ių), Zilvis_Kva rašė:

Iš dalies pritariu iš dalies ne, serveryje yra daug namu isvis neidetu, kad galėtų juos nusipirkt. Mano varijantas būtų, kad įdėtu pickupa ten kur ju nėra ir būtų galimybe nuspirkt. Yra miesteliai kuriuose yra namu, bet nėra pickapu, kad juo galėtum pirkt.

Va cia pritariu, visa tema nebreiksme, niekas niekados to nesukontroliuos, kituose serveriuose yra sukurtos namu salos, galima padaryti tukstancius papildomu namu..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...