Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dainius_Lucardis

Del namu statomu

Reikia ?  

15 balsai(-ų)

  1. 1. Reikia?



Rekomenduoti pranešimai

Siulau padaryti kad eitu nustatyt kad niekas negaletu uzeiti i tavo sklypa, nes dabar nesamone ir uzp*** kai ateina ir nukopijuoja tavo nama , nors visas skllypas aptvertas ir namas vistiek sugeba isibuginti ir nukopijuoti.. Tai va padaryti kad niekas negaletu uzeiti per /nvaldymas , bet jeigu sklype yra zmogus su bega teisesauga galetu uzeiti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Dainius_Lucardis rašė:

Siulau padaryti kad eitu nustatyt kad niekas negaletu uzeiti i tavo sklypa, nes dabar nesamone ir uzp*** kai ateina ir nukopijuoja tavo nama , nors visas skllypas aptvertas ir namas vistiek sugeba isibuginti ir nukopijuoti.. Tai va padaryti kad niekas negaletu uzeiti per /nvaldymas , bet jeigu sklype yra zmogus su bega teisesauga galetu uzeiti.

Gali užstatyti nematomomis sienomis jei nenori kad kopijuotų bet kas neįeis, taip pat yra toks dalykas kaip galima uždėti draudimą įeiti pasirinktam žmogui. Bet iš kitos pusės tai tu džiaukis, jei kiti kopijuoja tavo namą, reiškiasi jis gražus ;) O kitokių būdų padaryti, kad negalėtų niekas įeiti, manau nelabai ir išeitų bumeriui padaryti.. Nebent kaipnors patobulinti tą draudimo sistemą kuri jau esa

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 valandą, Dainius_Lucardis rašė:

tai cia dar nk viskas pas mane aptverta atsiveza journey ir ilenda i vidu, uzdraudziau koks skirtumas

kai kita acc pasijungia ir toliau kooijuoja

 

prieš 51 minutes(-ių), Elvinas_Joke rašė:

tikrai uz labai nervai paema kai pamatai kad kopijuoja ir nieko padaryt negali,reikia daryti kazka,patenta det xd

 

prieš 50 minutes(-ių), Nike_Elvinass rašė:

Puikus pasiūlymas, visiškai už.

Nu aš ir už idėja, ir žinoma nesmagu kai nukopijuoja tavo kūrinį. Bet iš kitos pusės kaip minėjau reiškia jos tikrai geras. Tačiau dabar ne apie tai, jei siūlom tokia įdėja reikia sugalvoti ir būda kaip tai padaryti, kad kiti nenukopijuotų, nes jei tiesiog taip paliksi neišplototą idėją garantuoju bumeris nereguos į ją. Aš siūlyčiau tiesiog jog padarytų sklypams draudimą apskritai kad neitų įeiti įėjos į sklypo zoną tiesiog išmestų laukan už namo zonos, bet čia susiduriame su kita problema.. kaip gi bus su tais kurie su sraigtasparniais skris virš zonos? Mano šis pasiūlymas irgi nėra vykęs, tad jei siūlom šią idėja bendrai reikia pilnai ją išplėtoti. 

P.s atsiprašau už klaidas naudojuosi per mobilų

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Jeigu kopijuoja iš išorės tai nieko nepadarysi, nebent aptvert kažkuo, bet kas norės, tas pralys. Dėl vidaus, aišku, yra kitaip. Bet vistiek. Turi puikiai suprast, kad nuo visko šimtu procentų nebūsi apsaugotas. Norint įgyvendinti šį pasiūlymą, pirmiausia reikėtų ilgai jį apmąstyti. Kaip ir su draudimu. Visiems užeiti neuždrausi, kopijuot jugi taipogi neuždrausi. Siūlau tiesiog tinkamai apgalvoti šią idėją, tačiau nemanau, jog kažkas iš to išeis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

6/3/2017 at 14:05, Valentinas_Tukas rašė:

 

 

Nu aš ir už idėja, ir žinoma nesmagu kai nukopijuoja tavo kūrinį. Bet iš kitos pusės kaip minėjau reiškia jos tikrai geras. Tačiau dabar ne apie tai, jei siūlom tokia įdėja reikia sugalvoti ir būda kaip tai padaryti, kad kiti nenukopijuotų, nes jei tiesiog taip paliksi neišplototą idėją garantuoju bumeris nereguos į ją. Aš siūlyčiau tiesiog jog padarytų sklypams draudimą apskritai kad neitų įeiti įėjos į sklypo zoną tiesiog išmestų laukan už namo zonos, bet čia susiduriame su kita problema.. kaip gi bus su tais kurie su sraigtasparniais skris virš zonos? Mano šis pasiūlymas irgi nėra vykęs, tad jei siūlom šią idėja bendrai reikia pilnai ją išplėtoti. 

P.s atsiprašau už klaidas naudojuosi per mobilų

Manau reiktu auksti tam tikra ,bet velgi kaikurie stato namus danguje ir tai irgi nera labai gerai..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...