Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Don_Sabotini

Pasiūlymas dėl nitro [Įgyvendinta]

Ar toks dalykas reikalingas?  

13 balsai(-ų)

  1. 1. Ar toks dalykas reikalingas?

    • Taip
    • Ne (argumentuosiu, kodėl)


Rekomenduoti pranešimai

Turbūt daugelis esate susidūrę su tokią problema kaip: važinėjant išnaudojate visą nitro ir jinai baigiasi ir pasinaikina. Tada tenka kviesti mechanikus, kad nitro įdėtų naujai arba pačiam daryti relog, kad atsistatytų viskas. Ypač aš susiduriu su tokią idėja dirbdamas apsaugoje ir būdamas A.S nariu. Taigi, mano pasiūlymas būtų toks: kaip nitro pasibaigę ir parašius /taisyti jinai vėl atsistatytų, nes be nitro važiuoti nelabai ir norisi.

Tikiuosi mane supratote.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Aš šiaip iš dalies sutinku, bet reikėtu kad tada kainuotu tas taisyti brangiau, kaip nėra NITRO. Šiaip UŽ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 40 minutes(-ių), Arnas_Corres rašė:

Aš šiaip iš dalies sutinku, bet reikėtu kad tada kainuotu tas taisyti brangiau, kaip nėra NITRO. Šiaip UŽ.

Su tavimi sutinku. Kainą galėtų būti koks nors 1k ar nors kokie 800€

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 26 minutes(-ių), Karolis_Almenis rašė:

nitro mod ir ramu. Šeip už, nes nesamone kad dingsta.

Matai, aš nenaudoju jokių žaidimą palengvinančių programų. Taip pat už tai galima gauti ban. Tada kaina turėtų būti didesnė. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 3 minutes(-ių), Vince_Escabo rašė:

Iš dalies tai jo. IR nebūtina daryt tu relogu ar t.t ar kviest mechanikus, tiesiog išlipi iš tr.priemones ir padarai TPSF TPLV ir tpm ir viskas...

Iš dalies tu teisius. Nors aš šito nežinojau. Bet tai užima laiko, o ypač kai vežioji žmones. Geriau padaryti su komanda /taisyti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 28 minutes(-ių), Frozen_Inferno rašė:

Prieš, tam ir yra mechanikai. Jei net tyngit palaukti kol mechanikai atvažiuos tai čia jūsų bėda... Padaryk /tpkalnas ir įdės tą nitro per 1min...Ir šeip galiu neslėpti, 2k17 daugiau nei puse serverio naudoja nitro modą.

Ir už tai gauna ban'us

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...