Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Frozen_Inferno

Prasti_Poperei

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: Prasti_Poperei
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: Inv + spread
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Ne
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • /info lentelė:
     

    1.png

  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 0:02 - 0:07   4 kulkos iš 34 / 38 atstumo be jokių pertraukų.
  •                                                                                          0:13 - 0:19  4 kulkos nelipo bei 2 kulkas pataike iš 39 atstumo be pertraukos. 36,2 atstumas, o limpa nuo 36,6
  •                                                                                          0:32 - 0:38 4 kulkos nelipo. 34 / 35 astumas
  •                                                                                          0:48 - 0:51 2 kulkos nelipo. 33 astumas

 

Papildau: Ką tu kliedi? 0:32 - 0:38 nelipo iš 34 astumo 4 kulkos, iš 33 nelipo 2 0:50. O beto apie 39 atstumą aš nk nesakau, kad nelipo, 39 astumas su spread :).

 

Ypač Korni atkreipk dėmesį į 0:15 visos 4 nelipo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas,visu pirma ziurek i atstumus,is 39 atstumo fiksuoja bet tos kulkos nelimpa is tokio atstumo. Visi zino kad is tokio atstumo nelimpa kulkos. Taspats kaip ir i mane pataiko is tokiu atstumu, tik is 34 atstumo limpa kulkos,o kaip is tokio atstumo saude, visos kulkos sulipo.
Kas tau cia ta 0:15 sekunde? sulagina visa tavo ta skarbonke.
Atsakau uz drauga, nes jis neturi forumo :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Labas, atsakau už save. Pradėkime nuo spread, matosi toje vietoje tupėjau, šaudžiau su pertraukėlėmis(nors jau vien, kad tupėjau tas taikinukas vos didėjo), tai va gali pats pabandyti tokį prikoliuką(šaudyma atsitūpus), kadangi matau esi naujokas, todėl šį kartą ant tavęs nepyksim. Dėl inv, matosi visos kulkos yra +34-35 atstumai, kaip visi žinom, tai jau yra labai didelis atstumas, todėl ir nekibo, dėl splinteris bullet kulkų galimai naudojo silent aimą arba dėl animacijų(tupėjau, atsistojau; tupėjau, bėgau, šokau). Ačiū, kad filmuojat mane, žinau esu žvaigždė, iki. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...