Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Igor_Sashinkov

[ĮDĖJA] Kasyklos.

Ar naudinga ši įdėja naujokams,patyrusiams žaidėjams?  

33 balsai(-ų)

  1. 1. Ar naudinga ši įdėja naujokams,patyrusiams žaidėjams?

    • Taip,tikrai būtu gera įdėja. Aš už!
    • Ne,būtu neįdomu žaisti. Aš prieš!


Rekomenduoti pranešimai

Na ka sveiki sarginiai. Norėčiau pasidalinti savo įdėja su jumis. Na mažai pliurkim čia ir eikim prie reikalo.

 

Įdėja būtu : Kasyklos.

Ką ten daryti?: Na ten būtu padarytas kažkur tai tunelis kuriame naujokai ar patyre serverio žaidėjai galėtu gauti pinigų,įeitu į kasyklas,ir parašytu : /kasti. Tada personas pasiimtu kastuvą ir pradėtu kasti,reikėtu spaudinėti ENTER Išmestu toki barą,kai pilnai užsipildo rodytu ką iškasei.

 

Ką galima iškasti?: Deimantus (Žiauriai Reti): Duotu 100.000 Eurų. Auksas (Retas) Duotu 50.000 Eurų. Geležis (Dažnas) Duotu 5.000 Eurų. Žalvaris (Pats dažniausias) Duotu 1.000 Eurų,kai žaidėjas prikasa visa vagonėli,tada vagonėlis užkyla į viršu,ir prie tam tikro checkpointo galėtum priduoti ir gauti atligį.

 

 

Na jeigu patiko įdėja išreikškite savo nuomone apklausoje,kurią rasite viršuje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Idėja gera, bet manau kainas reikėtų šiek tiek sumažinti, nes ekonimika ir taip čia didelė tai čia visi dienų dienas bus ir kasinės taigi žiauriai prasimuš ant milų, bet naujokams tai taip gal ir būtų visai nieko tokia idėja, nes jie atėja į serverį išsilaiko teises nusiperka pigia mašiną ir neturi daugiau pinigų tai aš UŽ.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nemanau, kad padarys, nes nukentėtų ekonomika. Arba dar variantas yra, kad gautum mažiau pinigų. Pvž turi gauti 100k, tai 80k, turi gauti 50k, tai 45k, turi gauti 5k, gauni 3 ir t.t. Vienu žodžiu principas tas pats kaip su moneta, pvz loši iš 10mln, laimi 8.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...