Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Lukaz_City

Dominykas_Snow

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Dominykas_Snow
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: AIM+SPREAD
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • /info lentelė: 18sec video
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : 2 - 6 sec iš didelio atstumo visas kulkas suleido m4, 10 - 35 sec šaudo su spread ir aim
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveikas lukai kai ten saudziau su emke tai as nezinojau ar pataikau ar ne tik pamatydavau zmogu is kart saudziau ir as nezinojau kiek ten jam gyvybiu ar ka jis ten turi kai ji nusoviau is kart keiciau pozycija nes neverta toi pacioi sedeti ir beto ten kur saudziau pirmam tavo sekundem tai ten buvo mano draugelis ir klausdavau ar pataikydavau ir beto kai jau ejau prie kitu ciuveliu kartais man draugelis pasakydavo kur kaikurie yra kai ji nusaudavo tai ir aimas kiek zinau ten turi visas kulkas pataikyt net ir su diglu kai saudai net ir istoli o beto kalbi apie kazkoki spred is vis apietoki pirma kart girdziu bet kai draugelis sake tai ten greit saudai ir greit uzsitaisai ir isauni daugiau kulku o apie aim tai is tokio artumo visi gali pataikyti jei tu nepataikytum ir matosi nori kuo daugiau mafijozu ar gaujiniu irasiti i blist ar tu ce taip mane nelabai megsti

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...