Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Dainius_Alko

Aukcionas - pirk, parduok

Rekomenduoti pranešimai

Siūlau padaryti tokią komandą kaip /aukcionas. Ši komanda manau daug kam pagelbėtu norint kuo greičiau parduoti savo turtą. Aš įsivaizduoju kad viskas turėtų vykti taip, parašai komanda /aukcionas, ir iškarto atsiranda lentelė, pasirenki ką tam aukcione parduosi, parašai pradinę kainą ir laiką kiek tas aukcionas vyks, o kai baigiasi aukciono laikas, automatiškai ta prekė kurią buvai įdėjęs į aukciona nukeliautų tam žaidėjui kuris didžiausią suma pasiūlė, o tie pinigai pareitų pardavėjui  

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Šiaip įdomi visai idėja, padaryk apklausą, kad žaidėjai galėtų balsuoti.

O šiaip aš už, bet pavyzdžiui jeigu sakai po laiko baigimosi kas pasiūlė daugiausiai tai pavyzdžiui jeigu jie siūlė daugiausiai 50.000€ už kokį prabangų namą kuris kainuoja apie 100.000.000€ tai ką tada? Siūlyčiau po baigimosi laiko, kad išmestų lentelę, kas siūlė ir jeigu sutinki permestų tam kuris daugiausiai pasiūlė, o jeigu nenori - nepermes ir galėtum pratęsti laiką.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Už idėja , bet kad rep neprarastu iškvietimu reiktu kad jie leidimus ar kiek laiko galėtum idėtas skelbimas aukcijono.  Ar ka parduotu kd galėgum tam tikram laikui dėti i ta aukcijona namą ar mašiną. Arba kad rep ten talpintu ir td siulyti žmonėm ivedinėt sumą ar kd rodytu vp kiek max pasiulyta . Ir padaryk apklausa.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 7 valandas(-ų), Vaidas_Killer rašė:

Šiaip įdomi visai idėja, padaryk apklausą, kad žaidėjai galėtų balsuoti.

O šiaip aš už, bet pavyzdžiui jeigu sakai po laiko baigimosi kas pasiūlė daugiausiai tai pavyzdžiui jeigu jie siūlė daugiausiai 50.000€ už kokį prabangų namą kuris kainuoja apie 100.000.000€ tai ką tada? Siūlyčiau po baigimosi laiko, kad išmestų lentelę, kas siūlė ir jeigu sutinki permestų tam kuris daugiausiai pasiūlė, o jeigu nenori - nepermes ir galėtum pratęsti laiką.

 Tai tegul pardavėjas padaro pradinę statymų kainą nuo 100.000.000€.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...