Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Night_Mare

KONKURENTAI 2010-2014

Rekomenduoti pranešimai

prieš 2 valandas(-ų), Dark_Cyrus rašė:

 Yaaasss, geriausias klubas.. Kaip as jo nekenciau 2011.. Pro ten vaziuodavau kai TRV buvau ir i mane daznai saudydavo is klubo zonos.. Bet kokie laikai!! @Night_Mare taip faina, kad yra zmoniu, kurie dar turi kuom dalintis is seniau.. Didelis +rep. Aciu tau. :351_ocean:

 

TU net neisivaizduoji kaip mum patikdavo saudyti i TRV kai pravaziuodavo pro musu baze... Vien tas kaifas kai islipa TRV vairuotojas dar su tuo senu skinu lysa galva veslu usai ir nesupranta kodel masina sprogsta :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 18 minutes(-ių), Night_Mare rašė:

 

TU net neisivaizduoji kaip mum patikdavo saudyti i TRV kai pravaziuodavo pro musu baze... Vien tas kaifas kai islipa TRV vairuotojas dar su tuo senu skinu lysa galva veslu usai ir nesupranta kodel masina sprogsta :D

 :4_joy: Taip... Tie klubai buvo tais laikais tokie aktualus.. Kalbu apskritai apie klubus, nes tiesa sakant kiekvienas klubas buvo savaip idomus. Labai norejau i mafijas, bet nemokejau vartot ir neimdavo manes, tada klubai man buvo viskas.. Bet ir i klubus patekt buvo sunku. Grazinkit mane i 2011/12... :61_sob:

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...