Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Tomsonas_Gaming

Netikros teisės,naujovė teisėsaugai

Ar jūms patinka ši įdėja?  

26 balsai(-ų)

  1. 1. Ar jūms patinka ši įdėja?

    • Taip
      19
    • Ne ( parašiau,kodėl man ji neaptinka )
      7


Rekomenduoti pranešimai

Sveiki,galvojau kaip čia paivairinti mūsų žaidimą,taigi nusprendžiau šią įdėja pasidalinti su jūmis.

 

Aš manau,kad reikėtu pdaryti netikras teises,kurios būtų 50% pigesnės už paprastes teises,jas galėtu pardavinėti kokiame slaptame name,užmiestije kokiame kaimelyje. Teisėsaugai atrasti šias teises būtu vos 20%,taip pat teises galėtu tikrinti tik policijos pareigūnai ir FTB,nes tai korupcija,nelegali veiklą,yra padirbinėjami dokumentai,tai kaip narkotinės medžiagos. Taip pat atsiratu naujas itarimas už netikras teises gautu 40 žvaigždučių. Per info rodytų,kad jas turi,bet bus arba tikros arba ne. Žmonės dar nori ir netikros ginklu licencijos,taigi ir tai būtų šaunu,prisidėtu nauja komanda ,o principas būtų tas pats kaip ir teisių.

 

Prašau būtinai parašykite ką manote apie šią įdėja kiekvienas komentaras,pastaba man yra labai svarbi,rašykite ką noritumėte,kad prie šito dalyko pridėčiau,būtinai prirašysių!

 

Pliusai / minusai

 

Teisės bus pigesnės

Teisėsaugai bus daugiau darbo

 

 

Papildyta: 2017.07.02 10:46

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Jason_Capelli rašė:

Koks skirtumas ar su padirbtom ar be? Va būtent, kad joks. Tad NE

Koks skirtumas: Tikros yra brangesnės,o netikros ne.Teisėsaugai būtų daugiau veiksmo,o žmonėms įtampos,kad jie turi netikras juos pagaus ir pnš.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Gal ir nieko idėja, bet visiška nesamonė jog jos bus pigesnės 50proc, kaip tik turėtu būt brangesnės 50proc, antra jas aptikti butu 50/50 ir trečia gaudomumo lygis butu uždedamas 50star, kad jau jailas, už dokumentu padirbinėjima tada taip visai nieko, o dėl gun lic visiška chuinia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...