Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Edgaras_Multi

Erniux_Donstop

Rekomenduoti pranešimai

  • Cheater'io Vardas_Pavardė serveryje: @Erniux_Donstop
  • Kokiu būdu žaidėjas sukčiavo?: /gmode
  • Įrodymai [nuotraukos arba video įrašas (-ai)]: 
  • /info lentelė: https://gyazo.com/14ce5e7014349b8f97086b75f044f0dd
  • Ar žaidėjas buvo užblokuotas žaidime?: Taip
  • Nurodyti sekundžių/minučių intervalą, kur žaidėjas cheat'ina : Trumpas video, bet paaiškinsiu jį. Kai šaudai į žmogų virš jo rodo žalią taikinuką, o kai įjungi /gmode jo nerodo, ir kai pribėgau prie jo, puse jo kiaurai prabėgau, o jei jau nežinot, kaip tas /gmode veikia, tai pm parašykit numesiu iš kur atsisiūst ir galėsit patys išmėginti :). Tiesa, jei mazinsies, kad dėl kažkokio modo čia man nerodo virš tavęs, tai numesk tu man tokį modą dėl kurio nerodytu :)))

   

  • O jei ten kelsit mane dėl cwalko, tai matosi, kad netyčia jį padariau, o ne specialiai :)

 

Dabar jau lagus kaltinat ir dėl to nerodo taikinuko virš tavęs ir kažkaip stebuklingai kiaurai prabėgu tave?

Antra kartą sakau - Cwalk gavosi visiškai netyčia.

Jo /gmodos, bet už tai blistą gavau visiškai be jokių įrodymų, o čia visiškai aiškiai matosi :)

Netyčia inv? Turbūt, kaip tu netyčia /gmode parašei ane? Taigi matosi, kad stojausiu ir nusitaikiau ir auto tas cwalk suveikė. P.s Koks pointas vpš tą cwalką naudot man geriau paaiškink, suprasčiau aimas/cbug/inv, o tavo situacijoje /gmode

Dar tokių bajerių negirdėjau :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

1 Tai A51 buginta ir ne visada limpa kulkos, tai galima pabandyt eiti su kuo nors 1x1 ir gali pamatyti kad ne visos kulkos limpa

2 Prabėgai gal dėl to kad lagg? ne?

3 Jei bandai kažką kitą nuversti tai bent pats necheatink (C-Walk)

4 Pats ne /gmode?

Palauk tu sakai Cwalk netycia padariai :DD, tai blemba zmones pvz kokie netycia inv naudoja ar siaip kazka netycia padaro, tai vistiek blista gauna... bet uz ka gi jie gauna, gi netycia padare.. :\

 

Dar tiesa toks dalykas, nemanai kad tu su tuo C-Walk mane tiesiog galejai pereit?

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Sveiki,

Žinau, kad negaliu čia komentuoti, tačiau A51 zona, mėgstanti nustebinti, pats esu ilgą laiką teisėsaugoje, todėl A51 jau maždaug pažystu, ir galiu pasakyti yra man pačiam ne vieną kartą nutike, kada būni tiesiogiai kiaurias, tiek į tave gali šaudyti tiek vaikščioti kitaip sakant tampi vaiduoklis, tokiu atveju relogini ir viskas dažniausiai susitvarko, seniau dar būdavo, kad užsidedi skiną, arba tavo skinas susibugina ir tampi kiauras tiek vaikščioti tiek šaudyti į tave gali ir nieko nebus, todėl nemanau, kad žmogų bausti juoduoju sąrašu būtų sąžininga dėl A51 zonos bugų.

Gero vakaro.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...