Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Albertas_Legend

TRINTI

APKLAUSA  

23 balsai(-ų)

  1. 1. Ar reikalinga tai?

    • Taip, aš sutinku. Pagyvintų darbą. Ir parašysiu nuomonę dėl ko.
      6
    • Ne, aš nesutinku. Ir argumentuosiu tai.
      17


Rekomenduoti pranešimai

prieš 4 minutes(-ių), Albertas_Legend rašė:

kad tu pats sakei virs 100 zmoniu priesu sarase:DDD o klause tam kad kuo greiciau kredu gaut, o taip tai jiem vps pofik

Taip, todėl jeigu serveryje sėdi 300 tai klauso apie 130-150, tarp jų 100 priešų o kiti turbūt nežino kad eteris vyksta apskritai.

Dėl kredu tai pastarąsias 4 laidas, kuriose klause po 130-160 žmonių kreditai dalinami nebuvo ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Taprasme seniuk, Tu pats suvoki ką siūlai? Logiškai pamąstyk, kad toks dalykas būtų nenaudingas nei serveriui nei žmonėms, tos radijos tiesiog niekas neklausytų kaip ir neklauso radistų fm'o. Ir Tu realiai siūlai "išmest" Mitkų iš radijo? Kaip Tu gali išmest žmogų iš jo paties sukurto ir egzistuojančio dalyko? Ateisi ir paprašysi hosto paswordo ir kad apmokėtų kas mėnesį? Sumanu! Tiesiog,  dar vienas beviltiškas ir niekam neįdomus pasiūlymas. Matyt jei numeriai platinami, tai yra už ką? Sarginiai lojo ir los, pavydėdami kitų sėkmės, patys sedėdami tpls prie monetos ar siųsdami kreditus iš mamų telefonų. Prieš, manau pakankamas argumentas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Ką tik, Albertas_Legend rašė:

tu dar klausais to savo setono dainos? 12 meti atsigauk

TU PATS ATSIGAUK, NES MATOS, KAD TU SUSIGUNDEI VELNIO LIMONAIS, TODĖL IR NESĄMONES RAŠAI.

GAL NET MIŠIAS LAIKYT MAN REIKS, KAD TAPTUM NORMALESNIS

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...