Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Titas_Tituxinas

Ricaradas_Zuisliuis

Rekomenduoti pranešimai

  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Titas_Tituxinas
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Ricaradas_Zuisliuis
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): 2x relog dėl tech. kliūčių. Pirmą kartą mane iškvietė apsaugos darbuotojas, jog jis šaudo, bet nespėjau nubausti ir jis atsijungė dėl tech. kliūčių. Vėliau jis prisijungė tik vėlai vakare, todėl nieko nelaukęs pradėjau jį gaudyti, bet pagavę jį - jis vėl atsijungė dėl tech. kliūčių. Jei truks įrodymų, galėsiu įkelti detalesnį video.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čiaReporterių įgaliotinis.
  5. Įrodymai (BŪTINA):
    Spoileris

    Xm7a1PD.pngr4LfOTH.png

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.
Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 44 minutes(-ių), Titas_Tituxinas rašė:
  1. Jūsų Vardas_Pavardė: Titas_Tituxinas
  2. Pažeidėjo Vardas_Pavardė: @Ricaradas_Zuisliuis
  3. Situacijos paaiškinimas (išdėstykite viską trumpai ir aiškiai): 2x relog dėl tech. kliūčių. Pirmą kartą mane iškvietė apsaugos darbuotojas, jog jis šaudo, bet nespėjau nubausti ir jis atsijungė dėl tech. kliūčių. Vėliau jis prisijungė tik vėlai vakare, todėl nieko nelaukęs pradėjau jį gaudyti, bet pagavę jį - jis vėl atsijungė dėl tech. kliūčių. Jei truks įrodymų, galėsiu įkelti detalesnį video.
  4. Žaidėjo padėtis serveryje (Administratorius;teisėsaugininkas;gaujos/mafijos narys)Galite patikrinti čiaReporterių įgaliotinis.
  5. Įrodymai (BŪTINA):
      Parodyti paslėptą turinį

    Xm7a1PD.pngr4LfOTH.png

  6. Ar žaidėjas buvo nubaustas žaidime? Ne.

Sveikas,

 

pirmiausia norėčiau pradėti nuo tavo pateikiamos neteisingos informacijos t.y. aš visai ne reporterių įgaliotinis (kad ir kaip norėtum, kad juo būčiau).

 

Antra aš neturėčiau būti kaltinamas dėl to, jog atsijungiu ne savo noru. Tiesiog dėl kasdieninės rutinos - noriu paįvairinti aplinką, o tai darau "užsimodindamas" daugelį "skin'ų" ir mašinų. Tačiau kai kurios modifikacijos kartais sukelia man neprognozuojamus "crash'us" dėl kurių esu atjungiamas nuo SAMP. Aš negaliu žinoti kada tai nutiks... Pagal /prisijungimai galima matyti, kad atsijunginėju/prisijunginėju gan dažnokai dėl minėtų "crash'ų". Žodžiu, pabandysiu išinstaliuoti kai kurias modifikacijas, kad nebūtų tokių nesusipratimų. Čia jei netiki:

Spoileris

BFK2I7X.png

lcYSoxE.jpg

 

Trečia, šioje temoje ( https://sarg.lt/index.php?/topic/289288-nuobaudos-bei-už-ką-ir-kaip-baudžiami-žaidėjai/ ) neradau punkto, kuriuo remiantis tu peiki mane šioje forumo skiltyje. Todėl manau, kad ši skiltis skirta ne tokio tipo nusiskundimams/nesusipratimams.

 

Ketvirta, tavo pateiktose nuotraukose matosi, jog naudoji neleistinas programas/modifikacijos (nametag ir pan.). Labai gaila, kad peiki kitus pats sukčiaudamas... Plačiau šioje temoje: https://sarg.lt/index.php?/topic/317193-titas_tituxinas/

Pagarbiai Ryčka.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Citata
Žaidėjai, atsijungiantys nuo žaidimo, kai juos gaudo arba pagavo policija yra baudžiami banu 24 valandoms. Norint parašyti skundą dėl atsijungusio žaidėjo, turite turėti įrodymus, kuriuose matytųsi kaip žmogus atsijungė savo noru, kai bėgo nuo teisėsaugos arba buvo surakintas (pakanka vienos nuotraukos), arba žaidėjas atsijungia ne savo noru (Buvo išmestas iš serverio; dėl techninių problemų.) (Pakanka vienos nuotraukos tik tada, kai žaidėjas buvo surakintas ir iš karto gavo crash arba server closed the conection, arba buvo užspiestas į kampą ir jam nebeliko kitos išeities kaip tik chrash'intis). Kitais atvejais reikalingos 2 nuotraukos

Bus nubaustas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...