Eiti į turinį

Archyvuojama

Ši tema nuo šiol archyvuojama ir jos nebegalima komentuoti.

Voduf_Cornow

Dėl "G" sedėjimo.

Pritari?  

73 balsai(-ų)

  1. 1. Pritari?



Rekomenduoti pranešimai

Ir vėl aš xD Jau per daug reiškiuosi tuose pasiūlymuose.. Tai vat kaip ir minėjau Deivido temoje.. Mačiau daug kurie man pritarė tai sukūriau visiškai nauja temą kuri nėra susijusi su "PINIGŲ RESTARTU"

Tai.. Siūlyčiau kad kaip žaidėjas sėdi "G" jam pinigai iš verslo nekiltu, bet minutės bei XP kiltų. Ši įdėją buvo siūlyta pačio Bumerio bet kadangi esate visiški savanaudžiai nesutikot ir patys pradėjot pastebėti kas atsitiko.. Kas trečias žaidėjas turi virš 500'000'000€ kur logika? Nelsonas norėdamas per dieną gali uždirbti iki 80'000'000€ vien palikdamas sedėt..

Toliau kalbant apie Ridos kelėjus, taip jų naudingumas sumažės, bet tikrai nevisiškai duosiu pavyzdį save aš sėdžiu "G" ne dėl verslo, o dėl XP, nes noriu pasiekti /top10..

Daugiau kaip ir nieko paminėt nereik..

ŽMONES GAIVINAM EKONOMIKA NORS KAŽKIEK..

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 1 minutę, Justas_Mdma rašė:

Nu aš už, o kas su apsauga būtų? jų pagrindinis darbas ir yra vežiojimas

Mhm, 2 metai atgal apsaugai jokio vežiojimo nereikėjo.. Tai manau vieną darbą galima paaukoti kad kažkiek atsigautu EKONOMIKA.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 15 minutes(-ių), Voduf_Cornow rašė:

Mhm, 2 metai atgal apsaugai jokio vežiojimo nereikėjo.. Tai manau vieną darbą galima paaukoti kad kažkiek atsigautu EKONOMIKA.

Up, tada dar net tinklų nebūdavo. Daug, kas priklauso nuo direktoriaus, pvz pas Vestartą vos ne pilna komanda buvo, nes moka sudominti žaidėjus ir niekam nerūpėdavo tie vežiojimai...

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Nors ir ganėtinai per vėlu, tačiau šią įdėja būtina įgyvedint, nes kuo toliau, tuo labiau visas tas sedėjimas g, 3 acc su 50k/min verslais vežiojimas smukdo ekonomiką. Nepaslaptis, jog visi tie milijonai vėliau yra parduodami, ir dėl šios priežasties ir turi kas antras tokius milijonus (kalbu ne apie visus). Taip pat, kas rašote dėl apsaugos, tai prieš 2 metus nebuvo net minties, jog kažkada apsauginiai vežios, tačiau veiklos būdavo, nes direktorius jos padarydavo

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Tu sakai : Kas trečias žaidėjas turi virš 500'000'000€ kur logika?

 

Pasigooglink kas yra logika.

 

O šeip tai vis už bus tie, kurie neturi gerų verslų ir nori "lygybės". Taip pat visi tie kurie sakot kad šitas atnaujinmas sutvarkys ekonomiką :D :D Juokdariai... Tai nesusitvarkys :D

 

Jeigu nuoširdžiai norit naujos ekonomikos, pinigų restartas. Bet to niekada nebus, ir visi žinom kodėl. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

prieš 5 valandas(-ų), Justas_Mdma rašė:

Nu aš už, o kas su apsauga būtų? jų pagrindinis darbas ir yra vežiojimas

 

prieš 5 valandas(-ų), Voduf_Cornow rašė:

Mhm, 2 metai atgal apsaugai jokio vežiojimo nereikėjo.. Tai manau vieną darbą galima paaukoti kad kažkiek atsigautu EKONOMIKA.

Apsauga šiaip ne turėtu but darbas kuriam žmonės sėdi G ir daugiau nieko neveikia, bet žmonės kurie kviečia apsauga kaip ir sakė Voduf'as yra savanaudžiai jiems tik reikalinga nauda (o tai jau prasidėjo nuo senesnių laikų). 

Apsauga kviečia tik dviejų žmonių tipai 1 - pavežiot, 2 - suardyti tinklus. Nors apsauga ir turėtu saugoto, bet mes vežiojam, nes norim ir patys uždirbti pinigų (o jeigu bevežiojant ir pavyzdžiui sustosi ir vaikščiosi aplink mašiną, kai jie ateina iš AFK, tai o dieve kokie konfliktai prasideda 'tai ko tu pi****, čia su AFK vežioji' ir panašiai), o musų niekas net nekviečia dėl to, kad va tipo 'sekiok mane su mašina ir žiūrėk, kad manęs nieks nešaudyti', o jei ir atsiranda tai tiesiog pasityčioti.

O jei ši pasiūlymą ir padarytu tai nieko mes ir ne pražūsim, yra daug pas mus ir kitos veiklos ir pasiūlymų Bumerui, bet jis niekaip jų nepadaro.... o dėl jų pas mus atsirastu daugiau iškvietimų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis kitose svetainėse

Svečias
Šios temos nebegalima komentuoti.


  • Paskutiniai lankytojai   0 nariai(-ių)

    • Šio puslapio nežiūri nė vienas registruotas narys.
×
×
  • Sukurti naują...